Alte știri din fotbal
Premieră la Hermannstadt - FCSB: primul jucător născut în 2010 a jucat în Superliga
0
Ovidiu Ioanițoaia comentează angajarea lui Baciu la FCSB: „S-a ales praful!”
0
Eventul cu Universitatea Craiova are urmări pentru Olexandr Romanchuk
0
Planul secret din vestiarul Craiovei! Mihai Rotaru va băga mâna adânc în buzunar
0
Știri din fotbal internațional
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Modelul istoric după care sunt inspirate
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Ai dreptate domn' reporter, dar nu cred ca ca este vina celor de la Dinamo ca Steaua vrea sa-si infiinteze fanfara militara si isi cumpara trompete de 3,2 mil. euro (Tanase + Costea)
Autorul uita ca 80% din lotul Stelei au facut parte din echipa care a pierdut campionatul sezonul trecut. Chiar si sotul Anei recunoaste ca principalul merit il are preparatorul neamt in cresterea randamentului. Ipotetic vorbind, este posibil ca la Dinamo prin complectarea stafului tehnic pe segmentele deficitare (nicaieri in lume antrenorul nu mai face pregatirea fizica. El cere, preparatorul executa), promovand tineri ambitiosi, si avand o conducere cu o viziune clara, sa ia sezonul urmator titlu, sa aiba o prezenta onoranta in cupele europene. Sunt sigur ca in acest caz domnul Becali ar turba ca e din nou un caz "Matra Racing de Paris".
Uitati-va numai ce diferente! E normal ca dupa ce Becali a bagat atatia bani in echipa ei sa castige detasat campionatul iar noi sa ne batem pentru locul 4! Daca Negoita nu va baga banis seriosi in transferuri va fi totul deageaba!
ce avaluare ati facut si voi..... asa poate sa vina un nebun sa dea 2 milioane pe rus de la dinamo.....si el sa nu merite cum a procedat becali cu mihai.....de a dat 1 mil 400 :)))))))))
tu stii mai bine mongoloida mica, mongoloidul tau a platit cu banii jos toate trofeele si a trimis milioane de euro lui Basinescu la Cotroceni . ______ În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei.
ma indoiesc ca au cheltuit din banii lor..!au promis cote din castigurile de la uefa! :))))))))))
Prostache Badea si Borcea erau doar 2 persoane fizice ale sistemului securist ce controleaza clubul . Acum este generalul de securitate Lake care a devalizat toate conturile cu valuta ale RO controlate de Securitate si nepotul lui devenit milionar peste noapte . Niciodata la voi nu o sa fie un patron civil !
bv. cineva care isi recunoaste conditia. in fotbal nu castiga cel mai bun din pacate....asa e un meci deschis la orice rezultat
Din pacate, numai zgarcenia lui Badea si prostia lui Borcea au facut ca Dinamo sa ajunga in situatia asta. Cum ar fi aratat cele doua loturi cu Chiriches, Parvulescu (pierduti de Badea), Chipciu si Rusescu (propusi la Steaua de Borcea) la Dinamo? Eu zic ca esu mult mai echilibrate si balanta ar fi inclinat sigur spre Dinamo. Asa, mai avem de asteptat un an, doi pana sa avem pretentia sa ne batem pentru unul dintre primele trei locuri. Sa ne multumim daca diseara pierdem doar la un gol diferenta.
O echipa de 2 bani , se antalneste cu GIGANTI !!! CAMPIONII !!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.