Alte știri din fotbal
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
2
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Fermin Lopez, adio Mondial! » Spania tremură pentru Lamine Yamal
0
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Da,dar unii nu sunt jucati pe posturile lor(cea mai sigura cale de a fi compromisi)!Iata in meciul de vineri seara fundasul dreapta Corbu-revenit dupa o serioasa accidentare-a fost pus sa joace...fundas stanga!Mihai Popescu e un fundas chiar valoros- care iese din careu cu mingea la picior si cu capul sus-dar este mereu"vanat"de rauvoitori,in conditiile in care Sin,"fundasul stanga"e un pericol public-iar Klimavicius a facut si el greseli grave din cauza bulevardului numit Moura!Si in sfarsit, Daniel Popa!Care poseda o buna tehnica individuala si ar avea certe calitati la... constructie si e clar ca locul lui este...la mijloc!
Cu Rednic echipa arata mult mai bine, chiar daca am terminat pe 8 sau 9, lui Rednic nu ia cerut nimeni sa castige play-out-ul, el avea obiectiv reconstructia echipei si exact asta a facut...in ultimele etape a incercat si o formula cu 3 fundasi sa joace Ciobotariu si Grigore pentru ca urma campionatul european U21 si aveau sanse sa fie convocati, Nistor si inca 2-3 titulari au fost menajati in ultimele meciuri...Rednic avea un bilant pozitiv la Dinamo cu mult mai multe victorii decat infrangeri sau egaluri si in vara sigur aducea si alti fotbalisti mai buni liberi de contract pentru ca avea de unde alege...Negoita, Prunea si Balanescu au facut praf tot ce construise Rednic! DEMISIA NEPRICEPUTILOR!!!
Popescu este cel mai slab fundas din istoria lui Dinamo...cum sa joci cu el titular??? Este sinucidere curata...cu el in teren luam mereu o caruta de goluri...pana si grecul Katsikas era mai bun decat Popescu...
gratis,cu rednic aveam aparare si urmau achizitiile de la mijloc in sus dar negoita a pus botu` la imbarligatoru` de prunea care ne va duce in b
Nu am zis ca Zenke era un jucator de valoare , dar era mult peste ce avem acum . Cei de acum nici nu trag la poarta , vezi primele 2 meciuri au tras 2 suturi la poarta in minutul 80 ( in ambele meciuri ) !!
Eu as juca cu Moura la mijloc , pe spate Sorescu sau Corbul .
De acord in afara lui Zenke...ceilanti sunt peste ce avem acum in lot,pe posturile respective!
Uite-i aici !!! Dussaut , Aliji , Zenke ,Reda Jaadi si Papazoglou !!! cu acesti jucatori nu eram in primele 5 echipe , dar nici pe ultimul loc nu eram !!! AFARA CU PRUNEA !!!
O singura solutie> DEMISIA DE URGENTA A CELOR CARE AU ADUS DINAMO IN ACEST HAL!!! DEMISIA LUI BALANESCU, PRUNEA, IORGA SI DANCIULESCU!!!! PS. DACA Rednic nu prelua echipa anul trecut se lupta cu brio la retrogradare!!!!
Exact asta le spun si eu de vreo 2 luni..pe laterale stam execrabil,Moura e catastrofal,noroc ca a revenit Corbu,iar pe centrul apararii trebuie jucat cu Popescu si Grigore(Ciubotariu),pe stanga Sin e iarasi o ,,caricatura" si trebuie inlocuit,iar in atac in lipsa lui Montini nu te poti baza pe nimeni,popica face un meci bun si 10 slabe..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.