Alte știri din fotbal
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi” + Gazeta a aflat numele
1
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
1
Știri din fotbal internațional
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Cum ar putea fi importanta in Europa galeria unei formatii care... nu exista in Europa?
Dinamo nu trebuie sa intre in insolventa,daca Cortacero nu vine nici saptamana asta cu banii trebuie reziliate urgent amiabil contractele cu jucatorii spanioli si cu ceilalti cu salarii mari si sa jucam cu fotbalistii tineri pe care ii avem in lot si in pauza competitionala sa aducem cateva plombe cu salarii decente...Contra trebuie demis pentru ca nu este omul potrivit pentru reconstructia echipei si sa fie readus Rednic sau Multescu!
Eu inteleg disperarea cu care jignesc gigistii! Vine din frustrarile lor permanente față de Dinamo!.... PCH ESTE UNA DIN GALERIILE IMPORTANTE IN EUROPA! Ei nu sunt nimic!
Cu siguranta intrarea in insolventa e o solutie. Cu conditia sa aiba perspective. Ce spune Gerea e, in principiu, plauzibil. Dar prima conditie care trebuie indeplinita ii vizeaza chiar pe ai, suporterii afiliati uneia sau alteia dintre grupari. Trebuie sa lase deoparte toate orgoliile si sa traga toti in aceeasi directie. Grea misie!
Serios? Dar tu o stii? Macar stii care e legea privind insolventei? Imi place ca primeste like-uri si "respecte". Un sfat: daca tipul care vorbeste despre ceva e specialist in domeniul respectiv, nu te grabi sa spui ca vorbeste prostii (cum e cazul cu Gerea, care e avocat). Deci, pentru tine si cei ce te-au umplut de respecte si like-uri: articolul 30 din legea 85/2006 spune ca nu pot beneficia de procedura reorganizarii judiciare debitorii care au mai beneficiat de ea IN ULTIMII 5 ANI precedenti hotararii de deschidere a procedurii. Asadar, Dinamo poate.
Pe bune vorbim doar de această echipă aflată în zona retrogradarii?!Fotbalul nostru are 16 echipe în prima ligă,iar noi doar de ăștia vorbim. Eu unul m-am săturat.Să-și rezolve problemele,dacă nu insolvență și faliment.Apoi s-o înceapă de jos ca Rapid.A murit fotbalul fără Rapid???
Așa ziși suporteri din programul prima *** habar nu au ce vorbesc.Sc Mimamo trei parale a fost deja în ***.Toată lumea știe că nu a declarat la fisc datoriile reale astfel a plătit mai puțin pentru a ieși din insolventa.Daca ar mai cere și a doua oară să intre în insolvență ar fi declarată falimentara.Ca să nu mai spun că există un proces pe rol în care Neputință și Mimamo sunt acuzați de fraudă fiscală.Sunt niște personaje care spun că doar Neputință e în pericol dacă pierde procesul.Gresit Mimamo va răspunde în solidar cu el.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Habar n-am cine-i gery ăsta, dar e clar că nuci el habar n-are legea!!!mimamo a fost deja în insolventa,ceea ce înseamnă ca că acum poate urma doar FALIMENT-ul!!!!!OK,jery nu știe, dar voi ,ziariștii viselor, nici voi nu știți????Sau dați numai așa în neant tampenii pentru fraieri????
ce frumos...se vede ca nu aveti nimic de facut, am citit cateva din comentarii
Vis-a-vis de Opera, pe b-dul Kogalniceanu, era o cofetarie, Tosca se numea. Ei bine, acolo ne strangeam seara toata gasca, cu gagici cu tot si ocupam toata terasa. Era pe vremea cand cantam la chitara, in general folk din repertoriul Cenaclului Flacara sau rock-ul Pink Floyd, Deep Purple, Bob Dylan sau Rolling Stones. Zdranganeam la chitara vreo 10 amici, gagicile faceau "vocals", beam bere din sticla... pana dupa 12 noaptea... Daca ne incingeam mai tare, traversam parcul Operei si intram la "Preoteasa" sau la "303" in Cotroceni, cluburile si discotecile cel;ebre ale Politehnicii. Daca ajungeam prin centru, intram la "Moxa" unde studentele de la ASE ni se ofereau pe tava, doar sa le dansam un pic...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.