Alte știri din fotbal
Diana Șucu, replică dură pentru prim-ministrul care s-a recomandat „apropiat al familiei”: „Impostor!”
0
Caz șocant în Superliga: fotbalist plătit cu 10.000 € la fiecare 10 minute!
1
Mircea Lucescu se revoltă, după ce a aflat decizia: „Toate sunt împotriva noastră”
3
Un puști din Liga 2, propus sub „tricolor” de fostul fotbalist din „Generația de Aur”: „E cel mai bun! E un semn de întrebare de ce lipsește”
0
Știri din fotbal internațional
Daniel Graovac a identificat pericolul din meciul cu Feyenoord: „E un jucător uimitor”
0
Cum au numit-o olandezii pe FCSB, cu câteva ore înainte de meciul cu Feyenoord
0
Iubita lui Erling Haaland s-a săturat: „Nu se mai poate, ești dependent!”
1
„Îmi pare rău pentru Xabi Alonso” » Thierry Henry explică de ce antrenorul a reușit la Bayer, dar nu funcționează la Real Madrid
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
2
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
cat despre astia care se bucura... ba... noi o sa traim si fara dinamo daca o sa fie cazu, dar voi prosti si ticalosi o sa ramaneti cat o sa traiti!
Și ce frumos ardea! :))
da mah .. si cand ati furat marca ..cu cine ai tinut??!!cu infractorii /tradatorii csa ..iti spun eu ..ca sa nu te mai chinui!!
ceva pute rau de tot si presa arunca stiri, din care 20% sunt adevarate... "camataru" ala de care zicea presa nu a imprumutat spaniolii, a spus-o chiar el! ma baieti si eu daca scriu 10 stiri cu 10 posibilitati diferite ale aceleiasi probleme, in 2-3 cazuri o sa o nimeresc! Adevarul e ca este o problema, si nimeni nu intelege care e treaba cu spaniolii, DAR sunt lucruri pe care nu le pricepem si manipularea si balariile presei NU AJUTA! eu ma gandesc ca au ramas fara investitori, nu vor sa renunte, si cauta alti investitori. asta e singura chestie care mi se pare logica... d c au refuzat investitorui ala... naiba stie, poate chiar au un plan, poate a fost doar o minciuna... ca la orice stire mai "suculenta" din romania sunt atat de multe manipulari incat efectiv nu mai iti dai seama ce e adevarat si ce nu!
Fotbal Club FCSB e din Ilfov, ''profesore.'' ILFOV!
Oare DDB-istii vor sustine singura echipa bucuresteana ramasa in liga 1 , aka FCSB ?
De ce nu CSA Rapid!? Ca doar Regalul este Academia celor de la FC R :-))))
Bine ba randoom, whatever!, acum spune-i omului cine e Vansoitan! :-)))
avo99rtonue,cat de prost sa fii sa delirezi in asa hal? wtf? valeri gazaev a pierdut pariul si tot a revenit.
Sa le aprinzi, ca si ei au aprins peluza in Ghencea si gazonul din fata casei lui Negoita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.