Alte știri din fotbal
Assad Al Hamlawi, omul care aduce titlul! Gol cu călcâiul în meciul decisiv cu U Cluj
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » 5-0, ce seară în Bănie!
86
Momentul decisiv? U Cluj a rămas în 10 oameni înainte de pauză, după o fază confuză
3
Raul Rusescu, uluit de Craiova: „Pentru prima dată în mandatul lui Coelho”
1
Știri din fotbal internațional
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
huoooo ficisibistii si cifiristiii care ne voteaza sa retrogradam huoooo vine senor cortacero nea promis ca baga bani la club creste investitile plateste salarii saptamana viitoare asa a promis pe feisbok o sa vede-ti voi o sa rade-ti cand v-om iesii campioni la anul ne calificam in pleyoff castigam tot hai dinamoo campioniii
da,dar anul asta am jucat cu juniorii juniorilor,deci exista logica,plus ca slovan liberec in ultimi 10 ani cam joaca destul de des in grupe. deci nui din luxemburg.
Mergi pe maidan la locul tau, ai tinut multi ani cu FCSB si ai fost la meciurile FCSB-ului, acum ai uitat.... nu-i problema, NOI NU AM UITAT!
Nu ne cereți nimic , noi vă oferim din inimă ceea ce știm prea bine că meritați ! Cu generozitate ! Se înțelege .
pai cu siguranta mult mai bine decat vitan barzesti. STEAUA din liga 1 nu da salarii de 40 de mii de euro cum face vitan barzesti.
Cine, FC FCSB? Pe ăștia i-au scos Slovan Liberec. Anul ăsta. Că și în anii trecuți au fost eliminați în preliminariile EL, de Guimaraes, Rapid Viena și Rosenborg.
Vrei sa spui CSA Talpoi UM02301? E inviata gata se strofoaca prin liga 3, abia astepta investitorii sa sara pe cazarma sa primesca si ei o gamela de fasole cu ciolan!
Și cu salariile cum stau FîCîSîBî-istii? :))
asa il scoate de ii da 5-0 rezervele lui rma si sunt eliminati in preliminarii de vanzatorii de savarine din luxembrug. adica wtf?
Pablo, unde esti? Nu ne lasaaaaaaaaa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.