Alte știri din fotbal
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria, 4-2, cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Teja, învins de CFR Cluj în ultimele minute: „Meritam mult mai mult!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziam, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewandowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
5
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Astia au tinut Argesul in viata sa aibe cum sa promoveze Dinamo. Cam cum fac rudele unor decedati ca sa mai ia 2-3 luni de pensie.
Doliu în berceni-pipera!!! Penalii gigică, mimi si mustață au frisoane, pe lângă coșmarul Rapid intră în prima ligă și dulăii de la Dinamo!!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vă spun eu, Shakira e în tribună și le-a purtat noroc! Poate face și un dans la final...;))
Doar ultimul fcsb-Rapid poate egaleaza meciul asta.
va dati seama ce campionat de spanac avem si i se zice superliga 1 dar cu toate astea bravo DINAMO MAI FACUT FERICIT
Hai dinamo in elita/ sa va dam numai manita!
Credeam ca joaca fc10sb in mov.
Bogdan Arges, se rupe carnetu de antrenor si te duci la vestiar din timpu meciului. Cu iertare si compasiune.
Bravo Dinamo! Prin toamna, cand se bateau pentru locul 10 din liga a 2-a, nu credeam ca isi mai revin. Mai e returul, dar, sunt ca si promovati. Mai e problema cu partea financiara, sa nu pateasca ca Rapid acum cateva sezoane.
Ce faci Garcea prin manastiri de maici?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.