Alte știri din fotbal
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
0
Pleacă omul de bază de la UTA și are ofertă din play-off-ul Superligii!
0
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
3 idei ale lui Marius Baciu despre FCSB » Dezvăluiri despre discuția cu Gigi Becali
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Ce doi spanioli intrati la pauza, a placut la toata lumea..chiar si lor ! ca nu vor recunoaste, asta e altceva...nu am vazut unul dintre ei sa recunoasca o data ceea ce este vizibil..sunt prea lasi pentru asta ! nu am vazut unul sa scrie..." da frate, borja valle este fottbalist "...cu toate ca ei balesc la el...daca ala era la fcsb, acum il faceau balon de aur !
Avem var daca cumperi cu ciment la superoferta
Incepe sa se destrame mafia jijista facuta cu intelegri de salon. Va deveni inoperanta. Mai este grupul infractorilor in negru sau verde, depinde de boala care le bintuie buzunarele. Sint semne bune. Spor la munca!
jIGODII GIGISTE!!! Plang gigistii, plang....!!! Dinamo va dă otrava pentru toata viata voastra ticalosita de ură si de prostie!.... toată românia urăște FC5B!!
N-ai pic de viziune în tine, metre! :))
jIGODII GIGISTE!!! Plang gigistii, plang....!!! Dinamo va dă otrava pentru toata viata voastra ticalosita de ură si de prostie!.... toată românia urăște FC5B!!
nu-mi place sa spun asta, dar anul asta dinamo va lua titlul. O sa vedeti. Au adus jucatori prea buni pentru liga 1. Daca au pierdut 2 puncte au pierdut din cauza ca echipa inca nu este sudata si din cauza ca nemec nu mai e ce-a fost.
O dai in diverse aiurea. Eu nu am comentat nimic din balivernele pe care le aberezi tu acolo, habarnistule, act despre, sper exemplu Janusz Gol a semnat cu Dinamo București pe 25 august 2020 si in poza da mana cu "spaniolul" vostru. Gasesti pe net imagini si tot ce vrei. Repet, las-o asa cum a cazut, nu mai insista ca un papagal semidoct si habarnist ce esti, ca te faci de ras cu public, *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))))) FACEM PARIU INCA DE AZI?.. IN CE ETAPA JUCAM? :)))))))))))
jIGODII GIGISTE!!! Plang gigistii, plang....!!! Dinamo va dă otrava pentru toata viata voastra ticalosita de ură si de prostie!.... toată românia urăște FC5B!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.