Alte știri din fotbal
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
1
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
0
FCSB a învins-o pe Al Jazira, echipa lui Cosmin Olăroiu » Octavian Popescu a marcat unicul gol al meciului
2
Noutate la FC Argeș » Dani Coman anunță: „S-au schimbat lucrurile față de anul trecut” + Vești despre transferuri
0
Știri din fotbal internațional
Transfer de top în Premier League » Manchester United a plătit 60 de milioane de euro pentru starul lui Chelsea
0
Alertă maximă la Paris înainte de Franța - Maroc!
0
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » Două goluri din penalty
9
Radu Drăgușin și-a luat rămas-bun de la Tottenham: „Fotbalul nu înseamnă doar momentele pe care le sărbătorești”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Si acum avem in fundal colindul, o blat frumos, o blat frumos, cu iarba ta cea verde. Multumim nea Ando-presedintele clubului rival, cum te bucurai matale, trup si suflet pentru Dinamo.
Incepe s-a se vada mana lui Cosmin.In iarna mai vin 3-4 iberici ca Borha si ne batem la titlu.
Si,apropos,nu participi la majorarea de capital a lui nea Cortazero?
Nu ca jucati voi frumos,au jucat aia execrabil....dar ce pretentie sa avem de la ce joaca acum Voluntari
Nu inteleg de ce voluntari are o ancora ca emblema ...
Se vede ca a virat nea Cortacelo cei 5 mil de euro =))
DINAMO A MERITAT VICTORIA******
In sfarsit, jucam frumos frate!
multumim voluntarilor pentru punte ei este oameni de treaba ddb mereu forever
Meciul acesta arata de ce nationala romaniei nu mai are fotbalisti! Eu am castigat la pariuri pe gunoiu qsta de meci...staim din campionatu trecut ca va castiga ***...haha! Sper sa se duca si *** asta de voluntati in b, *** oricum se defiinteaza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.