Alte știri din fotbal
Florin Prunea, impresionat: „Dinamo nu a mai avut de multă vreme un jucător de talia lui”
0
Tavi Popescu: „Am fost decisiv în toate meciurile, nu meritam să ies din primul 11” » Chiar a fost?
1
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
3
Știri din fotbal internațional
Fosta vedetă din Superliga a reziliat la o lună după ce a semnat cu noua echipă: motivul este total neobișnuit
0
Incident grav la doi pași de vestiarul lui Real! Ce au făcut trei indivizi care susțineau că-s verii lui Arda Guler
0
Cum învață italiană geniul din echipa lui Cristi Chivu: „Eram la cinema și am făcut asta”
0
Bulgarii pregătesc infernul: au schimbat stadionul și au făcut sold-out pentru calificarea în Liga Campionilor!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Culmea ca terenul 5 de antrenament din complexul sportiv Steaua arata mai bine decat mocirla pe care ati jucat azi :)))) Voi aveti o adevarata obsesie cu talpan, pe noi ne intereseaza sa putem juca cu numele de Steaua Bucuresti, sa jucam in Ghencea, nu sa ne plimbam cu cortu, si nu sa fim sub tutela unor consoane ragaite pe centura ilfoveana, intelegi?
***? ***! :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai in locul lui Sut ar trebui sa joace Ov. Popescu, nu fundas dreapta...
Nu a fost offside la Tanase in min 25 , in studio scuza gasita arbitrului e ca mingea a plecat din tusa si era greu de vazut.
Te citești, măi?
talpanistule, du-te baietica in mocirla ligii a III-a! Chiar nu inteleg ce dracului cauti pe aici! In alta ordine de idei, ce-ai fi vrut sa faca dupa meci? Sa planga? Sa fie nervosi? Gandese-te cum te-ai bucurat tu cand Cazarma Stalinista a Armatei a promovat dupa 3 ani... Esti prea negru de ura!!! Nici eu nu-i suport pe Jiji si MM, dar nu pot sa neg ceea ce am trait! Niste paparude (a se citi niste jenerali burtosi), au facut un ***,l-au vandut lui Jijel (fara sa i-l impacheteze frumos). El Ciobandante, bucuros nevoie mare ca a pus mana pe cel mai mare brand romanesc, a inceput circul. Dupa ce a cotizat ani de zile la aceleasi paparude (poate alte nume, dar tot generali burtosi), i s-a urcat la cap ca-i Dumnezeu pe Pamant si n-a maivrut sa cotizeze! Atunci a aparut sinistrul Talpan! Mult iubitul tau Talpan! ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sut a fost cel mai slab, din punctul meu de vedere. Si a durat destul de mult pana s-a facut schimbarea cu Perianu. Olaru a jucat in nota echipei, a fost si faultat in repetate randuri, Coman la fel in nota echipei. Din pacate, Sut nu cred ca ar fi titular nici macar la Dinamo...
Apararea e varza! In cupele europene suntem mancati...
bun, hai sa cadem de acord ca ambii au fost cam la fel de slabi. Ce ne facem cu apararea totusi, radunovic a comis-o iar miron e vulnerabil, norocul nostru ca nu prea avem adversari de calibru in liga mamaliga, eu nu vad cum luam noi titlul cu apararea asta, sincer iti zic, dar doamne ajuta sa ma insel!
nu-i vorba de imbogatit. este vorba de faptul ca din vanzari de jucatori,poti obtine mai multi bani decat din europa. daca mai vine si grupele europene,te-ai scos pe viata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.