Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
A refuzat ciobi 6 milioane $ pe Coman (plus 40% dintr-un viitor transfer) pentru a lua exact cat a luat pe fratii-costea (la pachet) plus altii.
Ce carcotas esti ? Este obligatoriu sa vorbiti de acelasi ,,elev Dima"? Si eu am avut un coleg Dima, dar intr-a IX-a ! Oricum, ca fost fotbalist Dinu este un baiat ,,citit"!
vedetele de zeci de meleoane de euro a lui ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vă rog, întrebați-l pe „dom profesor” Dinu cum e cu „elevul Dima dintr-a cincea”? Exemplarul pe care l-am citit eu era cu „elevul Dima dintr-a șaptea”... să mă fi păcălit librarul sau erudiția îi joacă feste dlui Dinu?
Repet, fara Filip se termina 1-0, asa a fost mai palpitant...:)))
Filip a fost de groaza! Pe langa acel penalty facut aiurea, a gresit nenumarate pase, a generat multa nesiguranta si haos. Si ceilalti au gresit multe pase, dar Filip a excelat in gafe!
Eu sunt de alta parere. Filip e veriga slaba la Dinamo, pentru ca e precipitat si greseste foarte mult, inclusiv intrand in driblinguri din care invariabil pierde mingea. Pasa aceea reusita nu schimba realitatea ca prezenta lui Filip subrezeste mijlocul lui Dinamo.
Filip a facut golul 2 al dinamovistilor cu acea pasa catre Sorescu, si a facut si un joc ok, cu exceptia penaltyului de ras pe care l a provocat. Si tu vii si spui ca a fost de 5 si mai si faci glume pe deasupra pe seama evolutiei lui? Mie nu mi se pare ok. Si astia de la looktv l au laudat pt jocul facut. Numa Dinu iese si rade de el, daca pot sa zic asa.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FRATE DE LA RIN..FA BAH SUBSCRIPTIE PUBLICA DE LA NOI..DINAMOVISTII...DACA VREI SA SCAPI DE CLUB..AH..NU TE LASA ..PATRONUL... ? NULITATE CE ESTI..VREI SA CONDUCI TU PE..CE..? CA DOAR AI SCOS BANI DIN DINAMO..N AI INVESTIT UN LEU... DISPARI ASAP...FRATE.. INSOLVENTA O PUTEAM CERE SI YO..DA N AM UNCHI PRIETEN CU TELEAGA..ANGHELAS..***E..TU ESTI UN PION SI ATAT..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.