Comentarii (17)
magic4ever
magic4ever  •  17 Februarie 2020, 10:54
Postat de Mihai Tanase pe 17 Februarie 2020, 08:35

Feșnic este omul CFR-ului .A arbitrat la alibi .Nu a dat cel puțin două faulturi la marginea careului pt Steaua ,la Planici ,în dreapta careului și la pătrunderea lui Man ,când a fost ținut de Filip ,că sa nu mai vorbim că nu i-am dat lui Lazăr , al doilea galben pt instigare ,după ce a marcat . Pentru același lucru (aplauze ironice ,către galeria adversă ) Florinel Coman a primit cartonaș galben corect ,ceea ce trebuia să se întâmple și acum ,dar cum am spus , Feșnic ,omul CFR ,a arbitrat la alibi . Păcat !

Vezi ca la prima repriza sau acordat 6 minute de prelungire pentru accidentarea lui Perovic si schimbarea cu Popa si Fesnic a prelungit prima repriza inca 8 minute si FCSB a inscris in minutul 9-10 de prelungiri...

magic4ever
magic4ever  •  17 Februarie 2020, 10:52

Nici nu mai conteaza daca o sa jucam fara spectatori o etapa sau doua...am batut clona FCSB si am facut spectacol in tribune...din pacate jucam in play-out din cauza neinspiratului de Uhrin care nu a fost in stare sa castige cu Clinceni,Hermanstatd,Sepsi si Voluntari(unde ne-a mancat meciul cu gafeorul de Popescu si la tinut rezerva pe capitanul Puljic care aseara a fost de netrecut!)...DEMISIA UHRIN!

1502241916738818
Ion-Nelu Nistor  •  17 Februarie 2020, 10:36

Nici nu-ti dai seama ca esti un MM deghizat. Ce spui ca acel penalty s-a dat in min 55 din prima repriza cu toate ca se prelungise doar 6 minute. Si cum explici ca scos cartonasul rosu la acel fault marlanesc numai dupa ce a vazut gravitatea accidentarii? Iar sfesnicul tau era doar la max 5 metri de faza?

581534618615543
Robert Ivan  •  17 Februarie 2020, 10:35

STEAUA a facut 25 de faulturi in acest joc. Morutan a facut 3 faulturi in prima repriza si nu a primit galben. Cristea trebuia sa primesca rosu direct la faultul criminal la Perovik. Planici ,Cretu si Cristea cate un galben de caciula mai trebuia. FCSB nu joaca nimic a avut o singura ocazie de gol prin COMAN in 107 minute de joc, nu are antrenor, doar cu jucatori cu talente de la Viitorul si Botosani NU poti emite sperante la titlu sau afara, asta e realitatea. Daca era atent SORESCU se termina 3-1.

427951077389201
Mihai Tanase  •  17 Februarie 2020, 08:35

grim_reaper_cu_tesla
grim_reaper_cu_tesla  •  17 Februarie 2020, 05:50
Postat de Dinu Stefan pe 17 Februarie 2020, 00:48

succes in derbyurile cu voluntari,dar sfesnic nu va mai fi acolo sa va ajute....e trup si suflet langa cfr !

Prostalaule ...ati dat gol in min "56" din prima repriza !! Unde ai mai vazut asa ceva

104459837173638
Dinu Stefan  •  17 Februarie 2020, 00:48
Postat de creeperno999 pe 16 Februarie 2020, 22:45

Forta dinamo

Dinu Stefan  •  17 Februarie 2020, 00:46
Postat de Marco Marco Popa pe 16 Februarie 2020, 22:46

care titlu? ca oile si daca joaca singuri si ii arbitreaza tudor , tot termina pe locul doi :))

pe vremea cand presta,tudor alerga in groapa,imbracat cu tricoul lui dinamo,va faceti ca ati uitat ?! arbitrii sunt mereu de partea alora cu bani,sau cu dosare....isvan cum da 11m pt cfr cum primeste ecuson fifa ! e doar o coincidenta !