Comentarii (822)
guimaraes1.0
guimaraes1.0  •  16 Februarie 2020, 22:36
Postat de Danezul Gramada pe 16 Februarie 2020, 22:31

Rosu clar la rinistul Filip. Mafia Burleanu lucreaza pt Rin. Sa platit pt votul dat de catei la alegeri. Rinistii in play out 3 ani la rand. Mai mare umilinta nu exista. Plateste fraierul de *** petardele astea expirate pt 2 meciuri pe an,alea cu vicecampionii. In rest umilinte una peste alta. Au strans PCH bani degeaba. Se duc la federatia lui Burleanu pt amenzi.

2-1 ssttt! de faultul criminal facut de cristea nu zici nimic gigistule?

hhannibal
hhannibal  •  16 Februarie 2020, 22:36
Postat de hector13 pe 16 Februarie 2020, 22:34

A zis bine Tănase ce a zis. FCSB e o echipă de puști. Cristea si Man au fost cei mai mici dintre puști. Cristea si la meciul tur a facut penalty clar (doar ca nu l-a dat arbitrul). FCSB se bate la locul 3 anul asta.

Marea problema e ca n-avem antrenor, jucam dupa ureche!

ovina2o2o
ovina2o2o  •  16 Februarie 2020, 22:35

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chernomor
chernomor  •  16 Februarie 2020, 22:35
Postat de superstark pe 16 Februarie 2020, 22:32

Respect prietene! =))))

Respect Stark!

mario_rdfe
mario_rdfe  •  16 Februarie 2020, 22:35

In seara asta a castigat atitudinea,ambitia si antrenorul de pe banca !

albalbastru72
albalbastru72  •  16 Februarie 2020, 22:35

Dragi gspisti,grabiti-va si luati interviuri la scouterii aia pe care i-ati laudat inainte de meci,intrebati ce au remarcat?Pacat ca nu joaca marele Man in meciul cu Chindia,asa aveau si tirgovistenii o sansa sa joace cu un om in plus.

badeadorian
badeadorian  •  16 Februarie 2020, 22:35
Postat de Olteanu Marian pe 16 Februarie 2020, 22:27

Ba lasati-o balta cu spanzuratu ca doar sunteti crestini. Voi chiar mai credeti vre-un cuvintel din ce zice *** ala de-i patron ?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Februarie 2020, 22:34
Postat de herostar pe 16 Februarie 2020, 22:20

crede-ma,daca intra botosaniul in playoff,plus astra si nu intra viitorul,castigam campionatul la pas. nu mai are capre in playoff cfr sezonul asta. cfr nu joaca nici ia nimic. p.s.:in 2016,in iarna ne-a batut rapid si s-a desfiintat,anul asta va desfiintati voi.

Băi gjigistule.....sau ***(adică herostar), măcar ai bunul simţ şi recunoaste că Dinamo a fost cu 3 clase peste voi! Rapid nu sa desfințat şi nici Dinamo nu se va desfința! Echipe ca Rapid si Dinamo, cu asemenea galerii extraordinare nu se vor desfința niciodată, *** care eşti! Sunteți o echipă de puşcăriaşi şi niciodată nu veți fi Steaua!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_
adriann_  •  16 Februarie 2020, 22:34
Postat de badeadorian pe 16 Februarie 2020, 22:31

Ai perfecta dreptate ....dar te certi cu un posesor de ochelari de cal !!!. Sunt unii care vad un elefant si sustin ca este girafa cu gatul in jos !! Atat pot ..... de unde nu este , nici Dumnezeu nu cere !!!

Nu poti avea nici o prtentie de la becalisti, prostia si ticalosia lor nu cunosc limite.

guimaraes1.0
guimaraes1.0  •  16 Februarie 2020, 22:34
Postat de valyomanid4 pe 16 Februarie 2020, 22:32

Uitati-va ce zice domnul ziarist Raureanu,Cristea l-a lovit in piept pe Perovic:)))..Inteleg, nu ai vazut bine faza, dar nici cand l-au urcat pe sarb in ambulanta nu ai obsrvat ca avea sange la gura si nas ?

intelege-l, omul poarta ochelari si poate n-a vazut bine

  • 1
  • •••
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • •••
  • 83
Comentează