Comentarii (822)
Alex Ghiţă  •  17 Februarie 2020, 09:17

doamne apara si pazeste Ar fi prima oara in istoria medicinei cand se face comotie cerebrala de la "șutează cât poate de tare în pieptul adversarului Perovici" > Cum adica a sutat in PIEPTUL lui Perovici, daca ala a facut comotie CEREBRALA ? Asta e doar una din miile de mizerii pro-steaua ce apar in fiecare zi pe site-u asta. Sunteti gretosi

madalin_eivissa  •  17 Februarie 2020, 08:55
Postat de iar_am_primit_cartonas pe 17 Februarie 2020, 07:56

I wonder if Dinamo would have had Jiji's money in these last years and FCSB would have gone through the same situation as ours, what would have been the results in the live matches ?!

LE DADEAM NUMAI 6-0, 7-0 CA LA MARACANA!!

madalin_eivissa  •  17 Februarie 2020, 08:52

A 60-A VICTORIE ALL-TIME, IMPOTRIVA ETERNULUI RIVAL*****DOAR DINAMO BUCURESTI VA RUPE PE UNDE VA PRINDE*****

Bimbo De Luka  •  17 Februarie 2020, 08:50

*** ***! :)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Marcello Kazan  •  17 Februarie 2020, 08:42

Doamne, CE MA BUCUR !!!... Doamne, CE BINE-MI PARE !!!... *** cu bani multi, *** Si ma bucur pentru linia DESCENDENTA a unor MARI talente precum Man si Coman... Stiau la ce si mai ales, la "cine" se duc... Incetul cu incetul, S-ALEGE PRAFUL...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iar_am_primit_cartonas  •  17 Februarie 2020, 08:32
Postat de vendredi13 pe 17 Februarie 2020, 02:16

A fost înmormântare în studioul Digi după meci. Nu mai zâmbea nimeni. Zici că le-a furat cineva țiglă de pe casă. :)).

Nu că ar avea prea multe !

iar_am_primit_cartonas  •  17 Februarie 2020, 07:56
Postat de Dorel Instalatorul pe 17 Februarie 2020, 07:30

Asta inseamna sa fii cea mai bogata echipa din tara?Adica patronul sa aiba multi bani castigati prin hotii si smecherii iar jucatorii sa aiba salarii mari pe nemerit? Eu credeam ca ar trebui sa ai 100000 de abonamente tot timpul, sa castigi campionate si cupe interne si internationale rasplatate cu bani multi de la UEFA,sa nu ai datorii,etc. etc.!!!

I wonder if Dinamo would have had Jiji's money in these last years and FCSB would have gone through the same situation as ours, what would have been the results in the live matches ?!

Dorel Instalatorul  •  17 Februarie 2020, 07:30

Asta inseamna sa fii cea mai bogata echipa din tara?Adica patronul sa aiba multi bani castigati prin hotii si smecherii iar jucatorii sa aiba salarii mari pe nemerit? Eu credeam ca ar trebui sa ai 100000 de abonamente tot timpul, sa castigi campionate si cupe interne si internationale rasplatate cu bani multi de la UEFA,sa nu ai datorii,etc. etc.!!!

vendredi13  •  17 Februarie 2020, 02:16

A fost înmormântare în studioul Digi după meci. Nu mai zâmbea nimeni. Zici că le-a furat cineva țiglă de pe casă. :)).

zecs93  •  17 Februarie 2020, 01:47
Postat de valyomanid4 pe 16 Februarie 2020, 21:18

Da, trebuia rosu pentru Perovic, ce cauta cu capul in gheata lui Cristea ?..:))) Incredibil ce pareri pertinente au fecesebistii...:)))

a vrut sa vada daca ia adus mos niculae cadou in ghetute :))))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 83