Alte știri din fotbal
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Le-a „citit” viitorul » Trei titulari, OUT de la naționala României?!
0
MM Stoica l-a zdrobit pe jucătorul naționalei, după eșecul cu Turcia: „A făcut multe greșeli”
0
Știri din fotbal internațional
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
13
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Un gest crestin
Comanda nu-i să-l "facă" pe Șumudică, el nu e un pericol
Interesant! Când jucătorii și oficialii rapidiști și dinamoviști înjură laolaltă cu galeria e ok. Exemple fără număr. Asta este, probabil că se ține cont de lipsa evidentă de educație și nimeni nu are pretenții de la ei... Cipriotul trebuie stigmatizat!
Voua celor agasati la un degetel a la Sumudica(personaj adulat de catre presa), *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand esti "scuipat" nu inseamna ca ai "provocat"! Asta se intampla cand nu ai cunostinte juridice elementare si / sau nu consulti DEX-ul.
pai daca e doar executant al lui Becali, de ce sa aiba echipa de suferit daca e suspendat? Eu zic ca GSP sa se decida, ori e executant, si atunci efectele sunt zero caci Becali decide tot, ori omul sta pe picioarele lui, face ce vrea si atunci are efect suspendarea. Deocamdata GSP o intoarce dupa cum bate vintul...si e cam vint zilele astea!
Sumudica arata semne obscene pe stadioane întregi și nimeni nu se deranja !!!
Mă Grigore ...ce înseamnă după tine ,,a provoca ,,?
***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dinamovistii pot in schimb sa faca ce vor, la urmatorul meci vor veni cu topoare si sabii, nimeni nu le face nimic, nici lor si nici fratilor lor din fosta peluza sud a Stelei, actual capuse ale armatei romane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.