Alte știri din fotbal
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
0
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
2
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
UEFA l-a exclus pe viață din fotbal » Antrenorul care își filma în secret jucătoarele în vestiar și la dușuri, pedeapsă maximă
0
Jurgen Klopp, dorit de unul dintre cei mai bogați oameni din lume: „Mi-ar plăcea să-l conving să vină”
0
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
3
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
S-a pierdut si se pierde mult timp, nu s a facut nimic in aducerea unui atacant bun , vorba lui Nea Cornel Dinu , daca nu ne vom trezi la timp, si nu vom face ce trebuie la anul , vom juca in matineu.Singurii care pot impinge lucrurile inainte sunt suporterii, dar nici ei nu fac mare lucru , se dueleaza cu CLONA SI cu BECALI, in loc sa stranga bani , sa umble prin tara sa si faca organizatii care mearga pe la fiecare dinamovist , sunt atatia si cu bani , dar nu i cauta nimeni.Se dueleaza cu Ngoita , care a facut mult , dar din pacate nu a fost ajutat de nimeni , toti latra pe la colturi.Stionul e al statului , putea si ar putea fi reconstruit , dar suporterii s au luat in coltI cu Negoita in loc sa mearga atunci la Udrea la Dragnea al caror pix ne a RAS, SI SA -I oblige sa dea un drept pe care il are si se cuvine clubului Dinamo, pentru gloria adusa acestei tari.Acum , mergeti la Orbam si cereti ii sa se faca stadionul.Mergeti adunati bani si cumparati un atacant , ca altfel , in atac cu Moldoveanu , vom juca in B la anu.Facet ceva pana nu e prea tarziu!
Sper sa revina, cu Rednic nu pierdeam niciodata cu Hermanstadd,Sepsi,Clinceni si voluntari. Demisia Uhrin,Prunea,balanescu, iar negoita sa vand fondului de investitii arab.
Ma bucur ca inca esti dinamovist
De ce respect ? Acum e la alta echipa, chiar daca e intrebat de Dinamo ar trebui sa nu raspunda, bine, asta e o calitate pe care, din pacate, Rednic nu o are..Parca astepta sa fie intrebat de Dinamo..
Respect, Rednic!
Așa un om fără cuvânt și fără caracter mai rar.
Doamne strâmbule.Ești strâmb rău.Vezi că te așteaptă unii foști secunzi la care le-ai promis că îi iei cu tine.Stau cu bagajele la ușă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.