Alte știri din fotbal
Doctorul cardiolog Ștefan Busnatu explică rezultatul examenului CT făcut lui Mircea Lucescu: „Nu doar inima e extrem de șubrezită”
0
Concurs de „Miss” și meciuri de Liga 3 » Stadionul de 30 de milioane € este „gaură neagră”: cheltuieli de 230 de ori mai mari decât veniturile!
0
Comunicat devastator de la Universitar, după CT-ul făcut lui Mircea Lucescu: „AVC-uri ischemice și focare de tromboembolism pulmonar”
7
Fotbalistul-revelație al rundei, propus la FCSB: „Mamă! Gigi, cum l-ai ratat?!”
6
Știri din fotbal internațional
Liviu Antal în centrul unui moment inedit, la tragerea la sorți pentru teren și minge
0
Culmea! Marca a descoperit cine l-a ajutat pe Kane să se recupereze la timp pentru Real Madrid
1
Fostul jucător de la Arsenal și Juventus se retrage din fotbal la 35 de ani
0
Atac fără perdea la Real Madrid: „Este cel mai antipatic club din lume!”
5
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Fotograful Elenei Lasconi, dezvăluiri despre falsa întâlnire între Nicușor ...
Libertatea
Apocalipsa după Donald Trump. Amenințare fără precedent la adresa Iranului: ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Donald Trump tocmai a anunțat Apocalipsa: „O întreagă civilizație va muri ...
Libertatea
Fc5bistii nu exista. Ei suntdoar niste țărani pufulețari.
In ritmul asta crapă ne-a opprrea de ciudă :-))) Va sa zică la cfr vine Tesla( o inventie), Papilion( :-)), Acibadem( o la la), Multipower si Joma( de tot rasul), la dinamo “șeicii” la csa regal 2017 Dedeman( asa o fi?) in fond cine ar vrea sa dea bani unui astfel de club care in 3 ani a papat 5 milioane de euro bani publici in liga a 4-a fara sa aiba sansa de promavare trebuie sa recunoastem...iar la Steaua raman doar fraierii de la Nike, NetBet, City Insurance, Betano, Biggoti, Kia, Medsana, DentalMed, Domeniile Ostrov, Shell, Ines( care ii aduc cca 4 milioane de euro anual) :-)))) ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fc5b va fi sponsorizata de Directia Penitenciare.
Dinu:"La Dinamo nu mai sunt caini!Doar cativa prin tribune"!Mai si vorbeste!Cine i-a"hingherit"pe "cainii rosii"?S-au incaierat intre ei!Cainii ai batrani ii alungara pe catei!Dinu,Rednic,Miriutza,Prunea!
,,Claudiu Florică și Anamaria Prodan au fost cei ce au intermediat discuțiile cu șeicii''..*** de Tesla sau de seici, de tine, de oprea, de generalii serviciilor armatei care isi dau viata sa scape de el si sa puna mana pe Steaua. Deocamdata ce au realizat? Minus 5 milioane de euro in 3 ani cu un club de fotbal amatori inscris in liga oraseneaca...Steaua la fel ca si in ultimii 17 ani se lupta cu sistemul sa castige un nou titlu. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
,,Dinamo încă mai este atractivă datorită fanilor și a scenografiilor speciale de la Derby de România.'' Care parte nu ati inteles-o.
In ritmul asta crapă ne-a jjijji de ciudă :-))) Va sa zică la CFR vine Tesla, la Dinamo “șeicii” la Steaua Dedeman iar de FC fcsb fug toți :-)))) In fond cine ar vrea sa dea bani unui astfel de club in afara unei case de pariuri, un sponsor cât se poate de firesc trebuie sa recunoaștem !? :-)))
Cine sa va ia spartilorin anys cand voi sunteti 300 de spectatori ?!
Ce bine imi pare cand vad oameni care sunt paraleli cu subiectul si comenteaza. 1. Palmaresul e la Dinamo, si acolo va ramane, nu o sa fim FC FCDB ca si alte echipe (FC FC FC FC-ul lui Becali). 2. Seicii nu dau aproape nimic pe club, cu conditia de a baga bani in club (din ce am inteles platesc cateva zeci de mii pe club conditionati de a baga 10 mil euro) 3. Din moment ce noii actionari fac infuzie de capital, atata timp cat ADPD si Badea nu pot oferi si ei cota parte, nu vor mai avea acelasi % din actiuni (nu ca ar conta, atata timp cat ai pachetul majoritar care iti permite sa iei orice decizie).
Simt ca Dinamo va fi cumparata de catre baietii cu panza alba pe cap. Daca mai si pompeaza vreo 10-20 de milioane, s au scos. Ce noroc “ are unii” :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.