Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a făcut calculul, în direct: „Cu punctele astea luăm titlul! Se petrece un fenomen ciudat în Liga 1”
0
Gigi Becali: „Gică Hagi numai pe el îl va pune căpitan”
1
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
0
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
1
Știri din fotbal internațional
Revenire pentru echipa națională care nu jucase niciun meci oficial din 2019
0
Au inaugurat „noul Azteca” » Imagini ca în jocurile video cu stadionul de la Cupa Mondială 2026
0
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Ce garantie ai ca aduce milioane de euro in club? Pana acum a creat datorii de milioane de euro! A mintit repetat, a trimis documente false, nu a putut acoperi nici cheltuieli minime. Tu intelegi ca fara DDB plus Balanescu si Badea ( cat or fi ei de controversati) Dinamo era gata de mult? Pai astia au platit banii de motorina la autocar, gazele la Saftica, baremurile de arbitraj, hotel si masa in deplasari samd. Tu intelegi ca la 2 neprezentari, care s-ar fi intamplat 100% daca ne lasam pe mana spaniolilor, eram exclusi din Liga 1 ? Cortacero era patron peste nimic! Uita-te cu cat dispret si indiferenta i-au tratat pana si pe spaniolii lor, jucatori, antrenori secunzi, preparatori samd. Tu ia incearca sa iti platesti ratele la banca o data la 5 luni si vezi ce se intampla!
Bai nene ce tara este asta ??? totul se intampla in curtea militiei !!! STEAUA A FOST PUSA PE BUTUCI ( FURATA DE LA STAT ) , acum a venit randul lui DINAMO !!! VA BATETI JOC DE FOTBALUL ROMANESC !!!!!!! ACESTE 2 echipe se finantau singure nu aveau nevoie de patroni hoti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cyrus de ce vrei sa ne arăți tu ce mare *** gigist ești???.... te-au recunoscut toți ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar m-au pacalit de un click cu un titlu mincinos. De la un timp o sa ma invat minte sa citesc site-uri mai de bun simt.
Felicitări distinșilor domni Cortacero și Săpașu pentru rețeta de colivă pregătită celui mai mizerabil club din țară.
Alt articol facut aiurea. Nimic nou. Minciuni jsp. 1. N-aveti voi cum sa stiti cu cine s-a intalnit el, aruncati numele asta "Toma Sapasu" asa ca sa instigati suporterii. 2. Nu aveti cum sa stiti voi cat a stat bodyguard-ul langa el, ca nu ati stat toata ziua cu ochii pe Cortacero. De aici e clar ca sunt lucruri ce nu pot fi verificate in acest articol. Practic voi instigati suporterii sa ce....? Sa nu accepte un om care vine cu cateva milioane de euro (chiar daca tarziu) dar sa se chinuie cu cateva zeci de mii de euro in fiecare luna?? De ce?? Pentru ce??? Ce este cu aceste articole in gazeta de atatea luni?? Care este scopul??? Aveti voi altul care sa vina cu cateva milioane de euro?? Nu?? Atunci ciocul mic si asteptati, chiar daca omul ala a intarziat cu banii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.