Alte știri din fotbal
FCSB i-a închis ușa în nas lui Kevin Ciubotaru: „Nicio urmă de înțeles”
0
Gigi Becali îl vrea la FCSB, Mihai Stoica se opune: „Să mă ierte”
0
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
Știri din fotbal internațional
Inter și-a luat mijlocaș de la Modena. Impresarul lui: „E tânăr și Chivu o să aibă grijă de el”
0
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Cine este Andrei Gabriel Benghea Mălăieș, românul cu 11 venituri pe lună: ...
Libertatea
Rusinea Romaniei in playout la retrogradare de nici nu mai stiu cati ani. Respect Cortacero, speram sa te intorci sa salvezi acest club. La anul vom avea liga de 18 echipe
Tu cat ai tras la meciul cu suedia?
Explica-ne si noua te rugam cum poate cocaina sa iti îmbunătățească parametrii fizici mai mult ca un cocktail marca neubert?
Un caz de râsul curcilor cu aspecte dramatice a celor de la Dinamo ( DDB) care cereau cu vehemență testarea anti-doping a celor de la FCSBecali . Hoțul strigă hoții! și iată că tocmai cei prinși cu mâța in sac sunt ei . Prunea are dreptate (uneori) și anume sancționarea lui Gueye atunci când a injurat conducerea și in momentul in care se dădea bolnav ,prins in jacuzzi cu două doritoare de plăceri . Dar cum lotul Dinamo este subțire fără atacanți sau inchis ochii ca nimic nu s-ar fi intâmplat .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.