Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
Zeljko Kopic surprins de anunțul lui Andrei Nicolescu: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații de la trimișii GSP la Istanbul: 4 fotbaliști nu au fost opriți în lot de Lucescu
22
Iată cei 4 jucători care nu au fost opriți în lot de Lucescu pentru duelul de diseară!
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Random de ce ești *** gigist?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ignorați gigiștii ignoranți, *** și *** in comentarii. Ei trăiesc în latrina vieții nemoderati de GSP.ro! ... In schimb, sa vedeți cum ne cenzureaza gsp.ro mesajele noastre! ..... Bine că nu pleacă Moura. Macar el e la Saftica, nu o poza pe Facebook.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuie sa depasim doar 3 echipe, si niciuna nu poate castiga la nesfarsit
vitan barzesti a scapat si de grija de a mai putea spera ca trece peste otelu in clasament. trec etapele si incet dar sigur se distanteaza echipele pe care le-ar putea depasi vitan barzesti. au mai ramas doar voluntari si iasi,dar si alea sunt la 10 puncte si oricand s-ar putea duce la cel putin 14. iar la 14 puncte cu tot cu injumtataire este imposibil sa depasesti o echipa tinand cont ca joci doar o singura data cu ea si sunt doar 9 etape. p.s.:si sa nu uitam de botosani ca si aia sunt peste ei,dar nu conteaza atata timp cat oricum retrogradeaza direct 2,ca retrogradeaza vitan abrzesti de pe ultimul loc sau de pe penultimul,tot aia este.
S-au scos. Zburda in meciul cu Farul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.