Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Ăștia sunt deja penibili...toată lumea e de vină, ei sunt fecioara maria...
dar jucatorii de la dinamou care s-au intalnit cu jucatorii Petrolului ,ce ziceti !? nimic ,a drec melteni ...
... psd in adn.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si la CFR, tot asa a fost? Sa va vad eu ce o sa mai ziceti cand o sa apara focarul la fcsb, atunci o sa dati vina tot pe Dinamo, ca ei v-au dat virusul.
Din pacate fanii lui Dinamo *** care una, doua se trezeste vorbind prosti in public... Sa spui ca au luat COVID de la Gaman si de la VIITORUL trebuie sa fi cam ***... *** Ca asa e fotbalistul incult si nu poate sa nu-si sufle in fata cu colegul si sa nu se pupe cu toata lumea... SOLUATIA logica daca nu vreti sa aveti probleme e sa-i inchideti in cantomanent 2-3 luni, nu-i mai lasati acasa ca si daca unii sunt la locul lor, *** ORICUM E PERICULOS... ASA IN CANTONAMENT nu intra, nu iese nimeni... RISC aproape zero
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MA SCUZATI DE CAND PUSCARIASUL ASTA CARE A PREJUDICIAT ACEST SPORT ARE TUPEUL SA VORBEASCĂ DE ALTE ECHIPE ? POLIPOSUL INFRACTOR AR FI BUNE SĂ-ȘI VADA DE TREABĂ NU SA CRITICE DINAMO PE UNDE APUCA .
vorbeste Popescu...un puscarias penibil...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.