Alte știri din fotbal
Sepsi a făcut anunțul despre Cosmin Matei: „Atunci poate reveni pe teren”
0
Cere un jucător în primul „11” la FCSB: „E inexplicabil! De ce nu joacă?”
0
FC Botoșani - Corvinul Hunedoara: bară în minutul 27!
2
Karlo Muhar a rupt tăcerea, după ce și-a reziliat contractul cu CFR Cluj: „Vreau să clarific tot. Am obosit!”
0
Știri din fotbal internațional
Atacantul lui Manchester City este nemulțumit » Enzo Maresca: „Să se decidă dacă rămâne sau pleacă”
0
Starul lui Manchester United a recunoscut noua relație, la un an de la divorț: „În zilele noastre...”
0
Accidentare horror la Barcelona: ruptură de ligament și 6-7 luni pe bară!
0
Pus pe liber de FCSB, Baba Alhassan a debutat pentru noua echipă!
0
Lifestyle
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
3
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
12
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
9
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Radu Burnete, consilierul lui Nicușor Dan, la Interviurile Libertatea. Când ...
Libertatea
Șofer prins cu 172 km/h în Buzău, în timp ce își ducea tatăl rănit la ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Peste 13 milioane de euro despăgubiri din cauza mașinilor fără RCA: doar 7 ...
Libertatea
Si cine i-a oprit sa distrugă Steaua?Sin cate stiu si nu ma insel, Cfr nu a batut niciodata Steaua in perioada aia, chiar Muresan zicea ca au un complex.Asa ca mai mergi in timp, poate gasesti pe altii...
Chipciu are 30 mii ,a zis gigi asta!
Asa ar trebui sa faca toti patronii ca sa avem fotbal cu adevarat,ce e aia tata sa ii dai salariu fix 15,20,30 mii pe luna,spuneti-mi si mie ce mai joaca chpciu si tamas de merita 30,respectiv 25 mii pe luna,pai astea sunt niste sume imense platite aiurea in tramvai in loc sa aduci 2 stoperi sau 3 mijlocasi cu 10 mii salariu si de mai de valoare ca ei,asa sa fie ba iti dau 5 mii asigurat,daca joci bine poti sa ajungi la 15 mii,nu joci,pa si la revedere,sa vedeti cum le ies figurile din cap la acesti golani pseudofotbalisti,daca nu ar fi dobitocul de becali sa strice piata cu salarii mari la toti afonii sa vedeti ce motivati ar fi fotbalistii din liga 1!
acel like e de la mine, ca rasplata pentru cat de repede ai cedat intelectual. stelistule. nu te mai agita, e cald... transpiri.... deja ai dat in balbaiala gramaticala... si oricum te-am deconspirat. repet, pe loc repaus, stelistule.
lasa-ma mai cu forbesul si cu averea "trafaletistului". in primul rand, nu e 300 mil. apoi, in suma aia intra toate activele, proprietatile, buburi etc. probabil, din averea lui 75% este evaluat hotelul din camp. vezi mai bine datoriile zugravului.
Ce ati vrut sa insinuati acolo domn bianco_rozu ??? Chiar mi-sa rupt filmu la ce ati scris dvs acolo.
thelegend. • 15 Iunie 2015, 17:04 __ userule, atata vreme cat tu intrebi si tot tu iti raspunzi, sincer, nu vad de ce am interactiona. am obiceiul sa conversez cu persoane relativ decente, cu identitate fixa. cat despre asa zisa ta dilema, este la fel de falsa ca si identitatile nenumarate sub care te joci cu petardele tale infantile. pe loc repaus.
Domnu Dinu. Gh. unde sunt bre jucatori aia valorosi peste ce avem in campionatu intern, ca parca asa spuneai ca pana la plecarea in italia mircea rednik va avea un lot de 25 de jucatori, mai sunt 2 zile si echipa pleaca, baaaah ne crezi ASTRA ( un club fara suporteri) ??? E imposibil sa mai aduci pana la plecarea in italia ( care va fi peste 2 zile) inca 10 jucatori, dinu gheorghe minte pe sub mustata rau.
gresit: nu e zgarcit, e, pur si simplu, rupt in fund. Zgarcit era copos. dar e o diferenta intre zgarcenia lui copos si saracia fostului zugrav.
Voi nu realizați situatia in care sunteti.Am inteles ca pe El Hamed se cerea 1 milion.Cine da banii astia in liga 1 pe un jucator?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.