Comentarii (15)
cornelconasu  •  05 Mai 2019, 10:35

Dle Rednic, imi pare rău dar....echipa joacă prost , la întamplare, se văd tot timpul greșeli individuale de juniori, adică pase greșite, preluări prost făcute, o tehnică precară la jucători cu ”pretenții” care nu pot da o pasă de 5 metri !!! Nu îl mai lăudați atât pe Nistor , a fost doar balast pentru echipă !!! Și încă ceva : jucătorii au o lehamite și o lentoare de îți vine să spargi televizorul !!! Cum trebuie să joace ? Puneți-le un meci cu Gaz Metan !!!!!

duar_dinamo_bucuresti  •  05 Mai 2019, 10:25

daca e nevoie al ducem noi pe Mandanda la aeroport chiar azi ca sa fim siguri ca pleaca si avem ancredere an Rednic ca va gasi un portar peste asta sau McDonald ala

anastasiu  •  05 Mai 2019, 09:51

Ciudata declaratie! Mandanda nu e cu nimic mai bun decat Mutiu. Decat sa caute portar, mai bine cauta jucatori, din tot lotul cel mult 6 merita sa joace la Dinamo!

gabrielro22  •  06 Mai 2019, 23:41

Cabuz de la Sibiu de ce nu este o varianta?

Costel Pisleaga  •  06 Mai 2019, 00:53

cu mandanda sau fara el tot un drac , asa ca rednic ar face foarte bn sa incerce sa-i ia ori p jesus fernandez sau p ruben mino !!!

Cosmin Petru Ardelean  •  05 Mai 2019, 18:37

Echipa are 5 victorii il ultimile 6 meciuri dar logica meltenilor e ca echipa nu merge bine :))))))))))))))))))

Dan Dumitrescu  •  05 Mai 2019, 17:33

Sărăcia-n *** mă-npunge, eu tot fug și ea m-ajunge! Deci inca un play out.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rocky2  •  05 Mai 2019, 16:17
Postat de cornelconasu pe 05 Mai 2019, 10:35

Dle Rednic, imi pare rău dar....echipa joacă prost , la întamplare, se văd tot timpul greșeli individuale de juniori, adică pase greșite, preluări prost făcute, o tehnică precară la jucători cu ”pretenții” care nu pot da o pasă de 5 metri !!! Nu îl mai lăudați atât pe Nistor , a fost doar balast pentru echipă !!! Și încă ceva : jucătorii au o lehamite și o lentoare de îți vine să spargi televizorul !!! Cum trebuie să joace ? Puneți-le un meci cu Gaz Metan !!!!!

Astia sunt niste pacalici, nu fotbalisti! Cum sa dai unor asemenea antitalente salarii de 5 sau7 mii de euro pe luna? Astia ar trebui sa aibe salariu sub magazioner, macar ala isi face treaba! Dupa ce au jucat ieri, trebuia Puriul sa puna loserii sa vina pe jos de la Calarasi! La anul sunt abonati iar la playoff! Sa mearga in liga a 3-a sa vada Rapidul si sa ia notite!

Wlm Shkspr  •  05 Mai 2019, 15:48

Calancea e un portar bun pentru Dinamo.

magic4ever  •  05 Mai 2019, 14:34

Felgueiras este bun daca poate sa il aducă...

  • 1
  • 2