Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului, : „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Ilie crede ca a trecut mult timp si lumea se uita in gura lui. Si-a dat demisia in etapa 8, echipa era pe locul 3 si jucau extrem de prost.
Păi mă nea ilie,cand te bate urziceniul după ce le.a luat gigi 10 jucători e normal sa ti se strige demisia.ca antrenor n.ai rezistat un sezon la nicio echipă.si lasa.ne cu paok si aek ca ai rezistat 4 luni la una si 6 luni la alta.ai ajuns macar in sefurturile cipru româniei?
Negoiță însă nu știa că pentru performanță ai nevoie ca să vii cu bani de acasă, nu?
Ilie vrea să antreneze doar în Anglia, are nişte prieteni buni acolo....
Semidoctul Ilie Dumitrescu... E greu in iarba, asa-i Iliuta?!
Ce il cearta toti pe Negoita ca nu vinde echipa gratis. Aolo, domnu Negoita, cum iti permiti sa nu ne dai noua echipa gratis?! Esti un hot!
3u nu cred ca negoita vrea sa faca profit cu dinamo insa ceea ce sunt sigur este ca nu vrea sa aduca bani de acasa. deci ... a salvat echipa de la insolventa si tot este injurat. tine echipa asa cum poate fara sa o duca inapoi la insolventa ceea ce inseamna de fapt faliment. eu spun ca suporterii daca tot sunt atat de vocali ar trebui sa puna mana de la mana si sa inceapa sa investeasca in club.
Mie mi-e simpatic Ilie, dar aici n-are dreptate. Una e sa-ti dai demisia ca angajat, si alta e sa inchizi cu totul pravalia, ca angajator. In primul caz decizia se reflecta doar asupra ta, in al doilea caz are repercusiuni asupra multora. De asemenea, nu cred ca injuraturile suporterilor il fac pe Negoita sa scape cat mai repede de club, ci faptul ca nu mai spera - asa cum spera la inceput - ca Dinamo e o vaca de muls. Sunt chiar mirat ca un om de afaceri n-a inteles ca daca vrei sa scoti bani trebuie sa bagi bani, in orice business.... cred ca a fost gresit sfatuit, ca altfel mi se pare o persoana inteligenta.
"Semidoctul Ilie Dumitrescu... E greu in iarba, asa-i Iliuta?!" Eu unul îl apreciez pe Ilie Dumitrescu. PS Dumneata, care îl declari semidoct, ești foarte-doct? Pot paria ca nu. Cine e doct nu-i împins de complexe a declara pe altul astfel.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.