Comentarii (102)
1980326848957296
Veres Laszlo  •  25 Februarie 2018, 02:57

Sunt curios pe cine "cumpara" Jiji de la Iasi...ca Astra, Viitura si Craiova sunt abonate deja...o sa fie un play off interesant cu CFR vs FCSB& satelitii...

1980326848957296
Veres Laszlo  •  25 Februarie 2018, 02:41

Sa traiasca Gigi Becali 1000 de ani...singurul patron care a cumparat toate ***! La mai mare sefule!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

manty_one
manty_one  •  25 Februarie 2018, 02:37
Postat de qwerty007 pe 25 Februarie 2018, 01:43

O sa fie si o sa-ti dai cu tesla-n c.....

iti pare rau dupa c@@***,asa-i?.))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1133927703360750
Pirvulescu Dorin  •  25 Februarie 2018, 02:08

Ți-ai ales nickname-ul după poziția ocupată de Dinamo în clasament? Vezi ca e ei8ht,deci să-l scrii corect!

1133927703360750
Pirvulescu Dorin  •  25 Februarie 2018, 01:51
Postat de qwerty007 pe 25 Februarie 2018, 01:43

O sa fie si o sa-ti dai cu tesla-n c.....

Câștigă la masa verde?

1133927703360750
Pirvulescu Dorin  •  25 Februarie 2018, 01:48
Postat de ill7ven pe 25 Februarie 2018, 01:28

Dupa postarile astea e semn ca iese cu iubitul la plimbare sub stele.

Câștigă la masa verde?

qwerty007
qwerty007  •  25 Februarie 2018, 01:43
Postat de Pirvulescu Dorin pe 25 Februarie 2018, 01:20

La Giurgiu ninge ca-n povești Prilej de bucurie, Că "Doar Dinamo București " În playoff n-o să fie!

O sa fie si o sa-ti dai cu tesla-n c.....

ill7ven
ill7ven  •  25 Februarie 2018, 01:28

Dupa postarile astea e semn ca iese cu iubitul la plimbare sub stele.

1133927703360750
Pirvulescu Dorin  •  25 Februarie 2018, 01:20

La Giurgiu ninge ca-n povești Prilej de bucurie, Că "Doar Dinamo București " În playoff n-o să fie!

1006369219405043
Ovidiu Siminiceanu  •  25 Februarie 2018, 01:01
Postat de adianghelescu pe 24 Februarie 2018, 23:10

***

|Du-te ma la prasit.SA COMPARI STEAUA CU DINAMO E CA SI CUM AI COMPARA UN MERCEDES CU UN TRABANT.VAI DE VOI AMARATILOR,MACAR SEZONUL ASTA NU MAI PUTETI STA IN POZITII NEFIRESTI DOAR CA SA NU IA STEAUA CAMPIONATUL.UMILULE,STAI IN CASA 7 ZILE PTR RUSINEA DE AZI.

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 11
Comentează