Comentarii (102)
169060557063831
Stefan Anghel  •  24 Februarie 2018, 23:29
Postat de adyqip pe 24 Februarie 2018, 23:27

LAZIOOOO ... poate ati uitat, asa de repede ? RUSINEEE !!!

PLAY OFF THE FINAL FRONTIER WHERE NO DOG HAS GONE BEFORE !!!

815309251857881
Popa George  •  24 Februarie 2018, 23:28

ASATA S-A INTAMPLAT SI PENTRU CA SUPORTERIII DINAMOVISTI VORBEAU DESPRE MANITA CU LAZIO: ACUMA STAU EI ACASA SI FAC MANITA!

169060557063831
Stefan Anghel  •  24 Februarie 2018, 23:28
Postat de adyqip pe 24 Februarie 2018, 23:03

ce misto vor fi meciurile din play-off cu maxim 4000 de spectatori (poate la Iasi si Craiova ceva mai multi) si rating de 1% in media (TV) ... :))

COPILE NU VORBI DE SAPUN IN CASA ....SA VEZI REKORDURI LA DINAMO-JUVE,MECI CU RETROGRADAREA PE MASA !

adyqip
adyqip  •  24 Februarie 2018, 23:27
Postat de patraulea2015 pe 24 Februarie 2018, 23:18

DOAR DINAMO BUCURESTI!!!!

LAZIOOOO ... poate ati uitat, asa de repede ? RUSINEEE !!!

100466354012178
Joachim Makay  •  24 Februarie 2018, 23:25

"Afară ninge ca-n povești ...

169060557063831
Stefan Anghel  •  24 Februarie 2018, 23:25

PLAY OFF....THE FINAL FRONTIER WHERE NO DOG HAS GONE BEFORE !!!

1817313244968240
Dana Covaci  •  24 Februarie 2018, 23:13

Urarea pt mm ii valabila si pt danivan. Daca n ai sora, s o iei pe aia la care ii spui: la multi ani in curand..de 8 martie. Stii tu, oaie!

adianghelescu
adianghelescu  •  24 Februarie 2018, 23:10
Postat de bebe21 pe 24 Februarie 2018, 23:08

muhhahaaaahaaaaaa....doar mimao bucuresti

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bebe21
bebe21  •  24 Februarie 2018, 23:08
Postat de adianghelescu pe 24 Februarie 2018, 22:54

inca o data dovediti ca sunteti impartiali au circulat dupa fabulosul meci al stanei zeci de glume despre succesurile saivanului si veniti acum dupa un campionat cu rezultate ciudate vi s-a undeplinit visul sa scape *** de dinamo ati venit cu glume rasuflate de la cel mai detestat om dupa planeta detestat chiar si de stelistii adevarati,am sa ma interesez unde as putea sa ma adresez pentru agresare asupra intelectului si apropoo ptr marele ziarist care a cules aceste perle chestia cu afara ninge linistit este plagiat dupa suporterii dinamovisti dar de unde sa stii tu care citesti decat ce zice mimi so abecedarul

muhhahaaaahaaaaaa....doar mimao bucuresti

924344167623277
Dan Ivan  •  24 Februarie 2018, 23:08
Postat de observator_federal pe 24 Februarie 2018, 22:46

Se duce în massmedia o campanie dislerată de ridicare a moralului lui Gigi după eșecul monstru de pe Olimpico. Așa că se plusează pe "contraperformanța istorică" a lui Dinamo, fotbaliștii și Miriuță sunt întrebați dacă le este rușine de suporteri și cum vor mai ieși pe stradă etc... Ce penibil acest Meme, "director tehnic" cu cazier, cu vocabular și aroganțe de scandalagiu din galerie... Câte catastrofe de răsunet european s-au adunat în mandatul acestui faimos "om de fotbal"?

Câinii nu sunt roșii.

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează