Comentarii (102)
iosiful.vs
iosiful.vs  •  24 Februarie 2018, 22:52
Postat de Joachim Makay pe 24 Februarie 2018, 22:47

LOCUL OPT hahahaha hahahaha hahahaha

Pesedistii rinisti fac anul asta mucenici in forma de optari ))))))))))))))))))) HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAAHAHAA

169060557063831
Stefan Anghel  •  24 Februarie 2018, 22:51

MEME PRESEDINTE !!! WHO LET THE DOGS OUT....https://www.youtube.com/watch?v=Qkuu0Lwb5EM

1817313244968240
Dana Covaci  •  24 Februarie 2018, 22:49

*** cu ochi, mm! Cea mai penala, la propriu, si mai joasa speta a fiintei umane. Nu ti doresc decat s o iei, accidental, in brate pe fita.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

194362334230310
Robert Damian  •  24 Februarie 2018, 22:47

AFARA NINGE CA-N POVESTI !!!! DOAR MIMAO BUCURESTI!!!!!!!!!!!

observator_federal
observator_federal  •  24 Februarie 2018, 22:46

Se duce în massmedia o campanie dislerată de ridicare a moralului lui Gigi după eșecul monstru de pe Olimpico. Așa că se plusează pe "contraperformanța istorică" a lui Dinamo, fotbaliștii și Miriuță sunt întrebați dacă le este rușine de suporteri și cum vor mai ieși pe stradă etc... Ce penibil acest Meme, "director tehnic" cu cazier, cu vocabular și aroganțe de scandalagiu din galerie... Câte catastrofe de răsunet european s-au adunat în mandatul acestui faimos "om de fotbal"?

sapte_neti
sapte_neti  •  24 Februarie 2018, 22:44

Afară ninge ca-n povești*** :)))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

coriolanus
coriolanus  •  24 Februarie 2018, 22:43
Postat de khal_37 pe 24 Februarie 2018, 22:35

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chromophobia
chromophobia  •  24 Februarie 2018, 22:42

Eu nu sunt dinamovist,nu-i suport insa nu ma pot bucura de raul lor.Sunt un altfel de suporter fata de cei dinamovisti.Sunt convins ca daca Dinamo mergea in play-off si avea ultima etapa cu CFR,ii dadea meciul ca sa nu ia FCSB campionatul.Insa acum,nu se mai intampla.Sper ca in timpul cat mai curand,Dinamo sa fie mai sus si sa fie iar camp.macar la fel de puternic ca acum 10 ani.Sa speram ca iese si Lupescu presedinte si sa faca cumva sa nu mai falimenteze asa multe echipe de traditie

939271716140965
Manu Ion  •  24 Februarie 2018, 22:42

Prostul asta mai bine ar tace din gura și ar realiza ca fcsb nu are antrenor și conducere administrativă !!!!! Își bate joc de bani lui becali .

939271716140965
Manu Ion  •  24 Februarie 2018, 22:42

Prostul asta mai bine ar tace din gura și ar realiza ca fcsb nu are antrenor și conducere administrativă !!!!! Își bate joc de bani lui becali .

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează