Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a văzut anunțul lui Giovanni Becali și a rămas perplex: „A îmbătrânit, de ce ar spune lucrul ăsta?”
0
Farul, la un pas de titlul cu numărul 3 în Superliga feminină
0
Corvinul - FC Voluntari, în etapa a 8-a din play-off-ul Ligii 2: două goluri în trei minute
1
Răzvan Raț are o favorită surprinzătoare la titlu în Superliga: „La nivel de dorință, ea este”
0
Știri din fotbal internațional
Legendarul Marco van Basten i-a șocat pe olandezi » Cu cine ține la Mondial
0
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Modelul de Dacia Sandero despre care olandezii scriu că, în ciuda ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
iosif_ssv • 10 Martie 2018, 12:1 Ce nu face negoita sa mai scoata un ban de la clatitarii amarati : clatitarii care v-au dat veste la 0-5 noul vostru prefix ,al fecesebeilor
SI FRIG SI IN PLAY OUT SI LE CERI BANI AMARITILOR CARE SI-AU FACUT SI ABONAMENTE. PAI SA LE DEA BANII INAPOI PE ABONAMENTE. CE MAI RAMINE DE SPUS? TICALOSI. INGRATI. MICIMANI. OAMENI DE NIMIC INTR-UN CUVINT. CIT NU-MI PLACE MIE BORCEA CU FATA LUI DE COPIL CU PROBLME DE A VEDEA CAUZA SI EFECTUL CRED CA NU AR FI FACUT ASA CEVA. ASTIA NU MAI AU SUFLET DELOC. OAMENI CAZUTI IN PATIMA BANULUI A PROSTIEI SI A RAUTATII. MI-AS DORI MULT SA NU MAI AUDE DE EI. JUCATORII SINT NISTE ANIMALE. SINT PURTATI PRIN DUSURI RECI SI CALDE CU PROMISIUNI ASHISHDEREA CU NIMIC CE TINE DE NISTE MANAGERI PROFESIONISTI. DE INTELEGERE DE A NU MAI VEDEA IN EI NISTE ANIMALE NISTE SCLAVI. PROSTIA INSA NU DOARE SI ASTA O SA-I COSTE MULT. VOI ASTIA DIN CONDUCERE CU BADEA CU TOT NU MERITATI NICIUN RESPECT. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt usor de gasit in Mogosoaia-sat, vecini cu Buftea!;)
Va roade invidia!÷)
*** NRGOITZA NU TE MAI SATURI DE BANI PIGMEULE !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca iesti amabil si obiectiv ne scrii si noua adresa celor de la fecefecesebe cu cod postal cu tot?
Asa se face socios , cu sacrificii .Hahahaha
Decizie absolut normală. Negoiță e mort de foame și are nevoie de bani. Dacă țineți cu cățeaua leșinată trebuie să băgați și voi nitel mâna în buzunar.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar isi bate joc zugravul de OPTARII din ghiveci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.