Alte știri din fotbal
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
1
„Să vină Pușcaș!” » Zeljko Kopic și jucătorii de la Dinamo cu care are o problemă: „Nu fac suficient”
1
Filipe Coelho și cum a ținut-o la respect pe Dinamo în 10 oameni: „Lucrăm asta la antrenamente”
0
Salvat de colegi, Nicușor Bancu răsuflă ușurat: „Le mulțumesc și îmi prezint scuze”
0
Știri din fotbal internațional
Pe cine înfruntă Ionuț Radu în „sferturile” Europa League + Istvan Kovacs a arbitrat marea surpriză a serii din „optimi”
8
Un român are locul garantat în semifinalele Conference League!
0
Andrei Rațiu versus Răzvan Marin » Acestea sunt duelurile din „sferturile” Conference League!
0
A decedat omul care a stat lângă Jose Mourinho timp de două decenii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ultimul mesaj al marinarilor de pe remorcherul scufundat a fost un ...
Libertatea
Omul face bani din fotbal si a facut super performante cu clubul lui, nu ai ce sa zici aici. Poate si dinamo ar face daca nu ar avea mentalitate de echipa mica cu unicul obiectiv de a o incurca pe fcsb.
Tepele sunt la sfârșit, Gigi. Și tu ești maestrul absolut al Ligii 1 (tepe la transferuri, tepe la campionat). Forza Craiova si CFR. Dacă îi bateti în meciul direct, le luați titlul, oricâte aranjamente ar face Gigi.
Să te ții alături și când vine nota de plată, să nu te faci scăpat și să fugi prin ieșirea de urgență. La deal se văd cei cu ranița mare, cică. :))
normal ca vrea viitorul si astra.sunt satelitii lui
Acum vad ca ati pus si in articol episodul cu Redmic :)))) Bravo :))))
Ironie geniala a lui Gigi. Cine nu se uita la fotbal de alaltaieri isi aminteste ca Redmic a avut replica asta pe cand era la Craiova si a batut Rapidul. De atunci il injura toti rapidistii si cred ca il iau si la pietre daca pune piciorul in Giulesti. Gigi i-a zis-o bine Strimbului. 'Ce bine-mi pare ca ai luat teapa' :))))))))))))))
...sa nu plangeti cu spume (jucati singuri si iesiti pe locul 2), dupa 4 ani consecutivi.
Eh...aşa e Gigel Becali...foarte "original"! A dovedit-o şi prin cărțile scrise de el la Puerta Blanca.
B-ul !!!!!
dinamo calificata matematic in playout !:)))))) desi e cea mai pregatita de champions league , de fo 16 ani !!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.