Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Cel m-ai tritat club la blaturi , dacă nu punem la socoteală titlurile pîna in anii 2100 cînd sa terminat cu cooperativa cite titluri are Dinamo ???
I-ati bagat aiurea pe Bratu si Niculescu in aceeasi galeata. Niculescu nici n-a apucat sa se instaleze bine, ca a si fost dat afara peste noapte. De vina este lipsa banilor, clar. Stiu ca o sa sara unii sa spuna ca Dinamo are al 4-lea fond de salarii din liga 1 (nu stiu cat e de adevarat, eu nu cred ca e).. dar nu e vorba numai de salarii, ci si de banii platiti pe transferuri, iar la capitolul asta stam rau de tot. E o minune ca nu suntem chiar mai jos, langa Voluntari si Chiajna.
Ați început sa dați în Rednic deja? Pff mizerii de ziariști! Rednic cu echipa făcută de el mai avea puțin și făcea 3 victorii din 3 meciuri!
Negoita nu are potenta financiara,daca faci echipa cu jucatori adusi gratis ajungi unde este Dinamo acum.Despre antrenori doar Bratu si Strambu sunt de vina,Niculescu a fost doar pasager.DINAMO are mari sanse sa joace la matineu,drum bun spre divizia B.
Redmic vinovat! Multumim nea Mircica!
Rednic din disperare da vina si pe Fcsb pt situatia mizerabila a cainilor. Suntem chiar f valorosi, daca datorita noua Dinamo e pe 11.
UN STRIMB NU FACE NICIODATA UN LUCRU DREPT DINAMO FARA ARBITRU NU A STIUT JUCA NICIODATA. ,CEL MAI IMPORTANT LUCRU ERA UNDEVA CU ARBITRU . ASTA E FILOZOFIA LOR
Mircea Rednic, fiindca atunci cand a venit se lauda ca el va duce echipa in play off 100% si s-a luat aiurea-n tramvai de Niculeescu si Bratu, iar apoi a schimbat tot lotul! pai daca problema era jucatorii, de ce i-au mai dat afara pe aia doi??? Intreb pt un prieten...
Eu am votat MIRCEA REDMIC, pentru ca e cel mai tare-n gura.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.