Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » Matei deschide scorul
42
Cine e personajul misterios de lângă Gică Hagi și Gino Iorgulescu » Fost conducător în Divizia A, acum de nerecunoscut
0
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit un vot de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Știri din fotbal internațional
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ar fii bun Dragos Grigore dar nu lasa Ludogorets unde joaca an de an in UCL. Terminati cu Anton ala, e un melc obosit, Contra face o prostie incredibila daca il transfera pe ala. Sa vada doar cum a nimerit-o si cu Nemec, asa va fii si cu Anton. Sper sa vina unu din straintate si nu Anton. Cu grigore as fii de acord dar nu-l lasa bulgarii.
Le recomand domnilor de la Dinamo sa-l repatrieze pe Dudu Georgescu, ca atacant, nu in birouri, pe Mircea Lucescu, extrema, nu antrenor si poate chiar pe Cornelus Dinu ca libero sau mijlocas defensiv, ca sigur astia joaca mai bine la varsta asta decat leprele expirate pe care le tot aduca astia! Apropo, pe marele Capel nu-l mai aduceti?
Dupa Grigore eu zic sa incerce sa il aduca si pe Desailly si Roberto Carlos. Linecker a zis ca ar fi venit da il supara un genunchi.
CIORBE REINCALZITE! SI IMI ADUC AMINTE DE BOKILA, TORJE SI ACUM NEMEC! MA OPRESC AICI!
Ar fi perfect la dinamo. Apararea va fi beton.
Ăsta nu mai este new Dinamo,acum este old Dinamo.
pr0stalau de caligulaclash ii tremura chilotii de pe el ca Dinamo aduce jucatori de valoare ( cu Borja Valle.Mejia Osorio si Camara am dat lovitura, sunt peste media ligii 1) si ca imediat ce se vor inchega relatiile de joc o sa rupem. Stati sa vina si transferurile astea 3 , ai grija caligula si restu de gigisti , atentie la unghia aia in glanda, sa nu va faca hemoragie hi hi hi
*** ??? Cat priveste jucatorii, daca toti au zis ca mai vin 3 ( unu va fii Anton din pacate) cum sa zici ca nu mai vine nimeni, chiar esti pr0stalau *** :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gymd aka prostalul siteului. exact cum am spus eu,nu mai vine nimeni. ha haha.
sincer,tinand cont ca mizeria aia de tudorache finanta clona fc r iar clotilde a promis ca desfiinteaza clona fc r,eu spun ca tot este bine. pai fc r oficial nu mai are cum sa promoveze nici la anu. de ce sa mai tii mizeria aia de clona pe bani publici? desfiinteaza-o si aia este.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.