Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
2
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Ziua si 'bomba' despre Dinamo! Sunteti ziaristi sau artificieri? Daca vreti sa fiti credibili, dati niste informatii complete macar. Unde au facut aia recurs, la Fifa, la TAS, la ONU? Cand au depus recurs si cand se judeca?
ai citit legea insolventei? vezi ca nu are si rubrica ..fata de la pag .5!
Noroc cu problemele clubului Dinamo altfel dadeati faliment si voi.
Eeee dinamo ca dinamo dar mai exista o echipa in liga1 care ar trebui sa scoata o carte despre cum se evita carantina si prevederile legale in aceasta priviinta aflate in vigoare in luna februarie 2021 si valabile pt.orice persoana care intra pe teritoriul tarii din zonele cu risc prin asa zisa cupa corendon nu niste regulamente sportive si are doi scriitori consacrati in conducere nu degeaba au iesit eliberat conditionat si care pot scrie aceasta carte.
Stergerea datoriilor este absolut legala conform legii insolventei. Daca ai vreo problema cu legea insolventei ai gresit site-ul.... astea se dezbat pe avocatnet.ro. De asemenea poti invinui parlamentul pentru ca a dat o astfel de lege. Pe cand cupa luata prin decret pe care si-o trec si azi in palmares, deci se mandresc cu ea, e priceless :)))
A castigat Dinamo vreun titlu asa? Am pierdut 6 meciuri consecutiv cu marile vedete din lot. Nici unul din spanioli nu a stat oricum mai mult de 2-3 luni. Si daca am fi castigat toate meciurile din acel interval nu aveam asigurat nici playofful, pasemite titlul. Deci care a fost concret beneficiul lui Dinamo? Ca s-a salvat de la retogradare in ultima etapa si a ramas inglodata in datorii?
Wow... ce veste... chiar ca zguduie Dinamo. A zis Rednic de-acum doua saptamani ca Lopez a facut recurs si de-aia vrea sa faca repede transferuri inainte sa se reactiveze interdictia. De-abia acum a ajuns si la voi informatia? Nu mai aveti subiecte de articole, este?
Temeliile creierelor voastre sunt zdruncinate de atâta prostie, ignoranță și dezinformare !
Inca o data se adevereste ca presa sportiva din Romania este mai slaba decat fotbalul si asa zisii gazetari sunt mai lipsiti de profesionalism si valoare decat practicantii de fotbal din Roania!!! Aceasta stire este fumata de mult!!! Au zis-o Zavaleanu, Muresan si chiar Rednic acum o saptamana!!!!! Astia de la gsp ar trebui sa se faca pirotehnisti!!!!! doar bombe apar in gsp :))
Andrei Crăiţoiu, Dan Udrea, Remus Răureanu ,trei mari glorii fecesebiste se dau in spectacol!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.