Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
25
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
2
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
3
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes a egalat recordul codeținut de Thierry Henry și Kevin De Bruyne în Premier League
0
Gundogan își așteaptă fostul coleg la Galatasaray: „Are numărul meu”
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Nu exista nici o echipa in Liga 1 numita Steaua Bucuresti.
E treaba lor, nici nu m-as baga sa comentez aici. Sunt laturile lor dar ei prea comenteaza aiurea unde nu e treaba lor. Vorbesc de comentarii cu STEAUA, ADEVARATA STEAUA DIN LIGA 1...
șerbet? :))
La ddb isti si pch isti e interes...sunt cativa care au acces la toti banii de se strang....impart putin cu presa sa ii promoveze ca sa stranga cat mai multi bani, mass media promoveaza aberatia asta ( o sa fie complice la furtu baniilor celor care doneaza pt club) ....si pana la urma ce club sustin astia?? Un club fara identitate acoperit de imaginea altui club ca sa atraga prostii si naivii...frf stie dar accepte...cum accepta si pe csu(echipa infiintata de frf si olga pe linie de partid) ...timpu le va rezolva pe toate...anul acesta va fi l cutremur in fotbalu romanesc!
alb albastru? :)) *** pe băț!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa va spuna voua patronul dupa luni de neplata lasati de la voie din iubire pentru firma, lasati ca banii sa fie folositi de firma ca daca nu sunteti niste profitori, cred ca nici nu mai stati pe ganduri si mai dati si bani de la voi nu?
daca eram contra dupa comentariul asta al suporterilor nu lasam de la mine pana nu luam banii pana la ultimul leu, nu il apar dar daca nu a fost platit la dinamo de undeva trebuia si el sa faca rost de bani. oricum era frumos daca dupa 60 de zile sa se confiste bunurile si conturile asa zisilor investitori si patroni care sunt rau-platnici in orice domeniu pentru ca nu este corect sa nu primesti bani pentru munca depusa. puneti si voi problema ce ati face daca nu sunteti platiti mai mult de 2-3 luni? va convine?
Da astia de fac cerintele astea unor oameni carora li se cuvin banii aia au ceva in cap? Pana la urma nu are contra nici un atasament fata de societatea asta care reprezinta cea mai odioasa echipa din istorie! Eu am impresia ca ddb si pch fac valva ca sa stranga cat mai multi bani de la naivii cotizanti, ca in 3 luni maxim sa aibe destui bani ca sa poata sa fuga din ro dupa ce se desfiinteaza echipa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.