Alte știri din fotbal
Petrolul sfidează insolvența: contractul care sparge toate plafoanele pentru atacantul de Premier League! » Salariu de vedetă și clauză de eliberare cu procent pentru jucător
0
LPF a modificat programul abia anunțat al etapei din Superliga » Când se joacă acum Dinamo - Universitatea Craiova
0
Retrogradat cu Hermannstadt, Tiberiu Căpușă rămâne în Superligă: prezentat oficial
1
Rapid poate pierde cel mai bun jucător! Destinație-surpriză în mercato pentru Alex Dobre: „Sunt discuții”
11
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, la un gol să intre în istorie după reușita lui Kylian Mbappe! » Ce cluburi împart recordul la Mondiale
0
Cristiano Bergodi, despre returul cu Dinamo Kiev: „Avem mai multe șanse”. Ce transfer mai vrea
0
La 3 zile după meciul cu Argentina, Mohamed Salah rupe tăcerea: „Știu că încă sunteți supărați”
0
Bucuria calificării Franței în semifinalele CM s-a transformat în tragedie » Nebunie inclusiv pe străzile din Londra
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
1
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Mașinile hibride second hand din România au kilometrajul dat înapoi cu ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
Negoita magicianul. Hocus pocus, inca 3 facturi de plata catre firmele lui bineinteles. Daca mai negociaza mult spaniolii vor mai apare cateva facturi noi.
Fotbalul ESTE un bussiness, doar ca Negoita se pricepe DOAR la tunuri, nu la afaceri corecte ;)
As zice ca e penibil dar sunt foarte bland cu acest calificativ.
cu placere! e bine sa fii la zi cu actele...dar na, fiecare face cum vrea...
Raman la parerea ca pianistul forteaza mana cuiva cu anuntul falimentului! Ceva nu se pupa, adica, donezi 100.000 euro , bani pe care nu-i recuperezi niciodata, si nu poti plati 180.000 de euro, bani ce pot fi recuperati, chiar si peste, prin vanzarea unui jucator ! E ceva putred !
Bomboana pe coliva o pune cand le-o zice de dosarul penal de bancruta frauduloasa in care clubul are raspundere in civil.
Cum era de asteptat *** mai scoate o factura ,ca *** ramane ,cum sa mai apara alte facturi cand ai dat actele alora sa verifice, daca este adevarat ce se scrie asta trebuie arestat in secunda 2,nu se mai poate asa ceva cu PSDISTUL ASTA PUR SI SIMPLU ISI BATE JOC DE ECHIPA DE CLUB SI TOATA SUFLAREA DINAMOVISTA ,ASTIA SARACII SCOT BANI DE LICENTA,DE SALARII SI MAI STIU IEU CE SI *** ASTA SCOATE FACTURURI
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Datorii catre furnizori ? Aici intra si gaze , apa curent ? Sa intelegem ca pianistul are pile si nu au fost taiate ? :)
oK! Mersi.
daca i era sa vanda, vindea pana acum de 10 ori clubul, dar el nu vrea sa vanda nimic nimanui, doar se da si el important !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.