Alte știri din fotbal
Echipa națională a plecat spre Istanbul: „Încărcați cu încrederea unei națiuni”
0
Cine dă gol cu Turcia? Preliminariile CM au arătat unde suferă „tricolorii”
0
Turcii atrag atenția: „Atenție la Lupul Bătrân! Geniul tactician are un plan clar ca să ne pună sub presiune”
0
Detalii din delegația lui Mircea Lucescu » Ce conțin cutiile metalice urcate în avionul ce duce „naționala” la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Presa din Africa, anunțul momentului: „Laurențiu Reghecampf va pleca de la Al-Hilal” » Ce a spus antrenorul
0
De ce a decis Liverpool să-l lase pe Salah să plece liber » Salariul colosal la care renunță egipteanul
0
Starul lui Manchester City poate juca cu Messi! Visul lui Beckham, tot mai aproape de realitate
0
Pleacă titularul lui Cristi Chivu?! MM Stoica a făcut anunțul în direct: „Știu sigur! Contract dublu în Turcia”
5
Lifestyle
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Conversația dintre Donald Trump și Benjamin Netanyahu care a declanșat ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Nu a jucat cumva si la Vaslui ?? Ca era un Akpala si acoolo
In mamaliga1 si la 40 poti juca fotbal. Cortacero adusese 4 spanioli din liga2 ,unii chiar retrogradati in liga3 spaniola si reusea sa aiba posesie superioara cu echipele intalnite. Si asta cu contra antrenor. Baietii astia doi venitu dupa n an de pauza la dinamo au jucat excelent aseara cu cfr. Si altfel cum ar mai lua gigi sau rotaru milioane pe tranferuri daca jucatorii vanduti nu ar avea in fata fundasi care nu mai joaca de 1 an sau 2?
Ce bun era Daniel Popa acuma :))))
Asa radeati ca sa nu spun cine si de Albentosa si de portarul norvegian si uite ca v-ati inselat. Si am eu o senzatie ca Multescu o sa scoata fotbalisti si din Nepomuceno si Morsay, sau macar unul din ei.
Ce concurenta poate oferi un jucator de 34 de ani, ce n-a mai prins un meci oficial de 1 an - ultimul sau meci pe transfermarkt este din 07/03/2020 iar pana sa joace acele 27 de minute din postura de rezerva a mai si stat accidentat pe o perioada de o luna si ceva; practic nigerianul asta din ianuarie 2019 pana astazi a jucat doar 10 meciuri oficiale, multe dintre ele din postura de rezerva; promovati mai bine un jucator tanar si aruncati-l in lupta decat toate petardele de mana a treia.
Cica Dinamo vrea concurenta pt Nemec. Concurenta la ce? La varsta? La nonvaloare? Pai cum sa aduci ba un batran care n-a mai jucat de un an? Ce astepti de la asta? Ca pana intra asta in forma iese la pensie.
comentariul zilei!
Adevarul e ca un nigerian de 34 de ani "intareste" vestiarul.
Joseph Akpala este un fotbalist peste media campionatului nostru,avem nevoie urgenta de inca un atacant langa Nemec
Are si Dinamo tineri nea rizeafcă, trebuie si ceva maturitate intre ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.