Comentarii (85)
magic4ever
magic4ever  •  05 Octombrie 2020, 23:57

Transfer foarte bun,o sa faca un cuplu foarte bun cu Puljic...probabil Grigore o sa fie inlocuit dupa 15 minute sau o sa joace pe stanga unde nu exceleaza Isma Lopez...

bandoleros
bandoleros  •  05 Octombrie 2020, 23:38

Nu prea mai sunt la curent cu fotbalul din RO, dar am impresia ca Dinamo a transferat în câteva săptămâni cat in ultimii 7-8 ani, și nu cantitativ cat mai ales calitativ! Îmi aduc aminte de KFR din era coloniei Portugheze. Felicitări noii conduceri! Dinamo merită si TREBUIE sa revină acolo unde ai este locul.

3980873398594792
Liviu Popovici  •  05 Octombrie 2020, 23:33
Postat de sala_dalles pe 05 Octombrie 2020, 23:26

Cei mai mari arbitri niste arbitrii care se dusmanesc au afirmat amindoi ca a fost penalti

Eu nu sunt prost incat sa-mi curga scuipat din gura si sa nu pot intelege jocul asta rudimentar de felul lui. Daca s-a dat la palma lui Pantaru se da si la MAN. Sunt satul de expertii din tara asta, din 94 de la CDR cu cei 15000 de specialisti si pana in ziua de azi, expertii ne-au dus la vale in "toati domeniili di activitati". Eu atat spun: DAca s-a dat la unul, atunci se da si la celalalt. Cu rosu direct la penalty nu sunt sigur ca e corect. Dar nu mai conteaza, meciul e jucat, rezultatul e final, trecutul nu poate fi schimbat

red47army
red47army  •  05 Octombrie 2020, 23:31

98 de arbitrii din 100 nu dadeau penalty acolo nici de pe luna, mai terminati cu prostiile.

dvd1
dvd1  •  05 Octombrie 2020, 23:28

poate sa vina si papa de la Roma, retrogradarea e sigura si garantata pt Dinamo. Retrageti echipa din campionat cit nu e prea tirziu. Sint toti niste petarde care nu joaca nicaieri. Sa vedeti dezastru cu Craiova. Dau aia 5, 6 goluri sigur lui Dinamo. Ce mai vreti de la Dinamo? S-a terminat cu Dinamo demult

sala_dalles
sala_dalles  •  05 Octombrie 2020, 23:26
Postat de Liviu Popovici pe 05 Octombrie 2020, 23:20

Baiete...FCSB a jucat prima data dupa nu stiu cate saptamani cu o echipa apropiata de primul 11. Cu jucatori veniti din izolare. Eu nu stiu ce ati calarit voi ca in minutul 16 nu se mai auzea tipenie de latrat prin tara. Apoi a inventat ala un penalty si cica si-a revenit dinamu. Tu poti sa visezi cat vrei, realitate arata ca sunteti pe 14, mai rau ca anul trecut

81mada
81mada  •  05 Octombrie 2020, 23:26

Intrebare, in ultimii 30 de ani cine a mai adus jucatori de afara cu cv ul acesta???

Liviu Popovici  •  05 Octombrie 2020, 23:25
Postat de sala_dalles pe 05 Octombrie 2020, 23:22

Asta e adevarat. La final erati lesinati dar nu e v9lina lui dinamo. Si noi am trecut prin asta si inteleg

Si asa lesinati am castigat. Si voi ati trecut prin asta cu lotul vechi! Cu asta nou nu ..asa ca mare atentie cand o sa va loveasca

Liviu Popovici  •  05 Octombrie 2020, 23:23
Postat de sala_dalles pe 05 Octombrie 2020, 23:19

Daca mai dura 10 min ii bateam si in 9 !

Daca asta nu schimba nimic...daca nu era Lazio poate juca si dinamo in UCL!