Alte știri din fotbal
Szabolcs Kovacs n-a avut dubii! Pentru ce a acordat penalty în CFR Cluj - U Cluj
0
CFR Cluj - U Cluj, derby în lupta la titlu » Gol în minutul 70
21
Fază șocantă în Bayern - Barcelona, prima semifinală din UEFA Women's Champions League
0
MM Stoica a dat vestea în direct: „S-a terminat și pentru Ngezana”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Finala Cupei Greciei: final de foc în PAOK - OFI Creta
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
oricum emai bun decat ce avem acum
cititi beca lia da. wo r dp res s . c o m
crap, bullshit... abureala. nu vine asta nici intro mie de ani in romania. a dat nancy 2,5 mio pe el si credeti ca poate vreo echipa din romania sa il cumpere? da cineva 3-4 mio pe el?
Cred ca e un fotbalist talentat atata timp cat si Carlos Dunga a avut ochi pentru el,chiar daca a facut parte doar din lotul largit al Braziliei(asta in cazul in care este adevarat ceea ce scriu cei de la GSP).Daca au rabdare cei de la Dinamo cu acest jucator,sa il cumpere.Dar sa il cumpere si apoi sa isi bata joc,cum se intampla de altfel pe la multe cluburi romanesti, nu are rost.numai bine!
sunt dinamovist..........degeaba!
Daca va injuram ziceti ca suntem ai dracu. E fundas dreapta idi-otilor. Cand l-au luat spurcati pe titirezinio ala ati gasit si filmarea de la nastere aici nici macar postul nu l-ati nimerit. sa va dea Dumnezeu ce va doresc eu
daca vine asta ..doamne ajuta...cu adevarat un transfer reusit
Nu-l ia ! Lui porcea,vinu si giobanii le iese ceva? nu cred !daca e moca-l ia ! dupa astea mai bine-l aduce pe ratatul de pompiliu stoica,ca pe el le iese ceva !
E BUNICEL SI ORICUM CA VALOARE ESTE PESTE SCARLATACHE SI HOMEI!
da, este fundas drepata - acolo unde dupa ce am ramas fara blay suntem varza rau...!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.