Alte știri din fotbal
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Miron spune ce a vrut la gafa inexplicabilă din Craiova - Botoșani
0
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga. Mbappe a marcat
0
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
la petrada asta de club , sefilor le-a intrat in cap , antrenorii , jucatorii sau ceilalti angajati , vin de placere la club . Nu dragilor, au contracte semnate. ati ajuns un glub de *** si de tepari
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
platiti-l bah pe bonneti. fomisti si tzepari ordinari ce sunteti.
Ca sa parafrazez un proverb, la Dario se potriveste expresia: s-a bagat in troaca lui Ghita...
Doar eu am inteles ca Dario a fost plecat in Italia programat si acum a plecat de suparare ca vor sa ii rezilieze contractul?
prostu/ siteului radummm zis si molusca
Te duci intr-o troaca de porci, logic sa te haleasca, aviz tuturor refuzatilor care vor totusi sa incerce aceasta troaca toxica!
nu stiu daca au fost bani mai putini atunci,dar atunci ati intrat direct pe spatele stelei in grupele ucl. dar da,este o rusine mondiala ca pe ruta campionilor nou infiintata in 2018 sa nu mergi macar o data in grupele ucl si mai mult,sa ratezi in 2 din 4 situati grupele e.l.
mi-ati sters commentul pentru ca o sa faceti voi un articol despre faptul ca vitan barzesti nu vrea sa-l plateasca pe bonneti? ca alta logica nu exista tinand cont ce commenturi aiuritoare ati llasat.game set match
Acelasi haos si *** care e indus de capusele care vor sa manance ceva din Dinamo... RUSINE, hahalere si ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu manca "delicii" turcesti. Datorita priceperii lui Muresan si Zamfir am jucat de trei ori in Ch.League cu bani de 3x mai putini decat au fost la CFR in ultimii 4 ani. Treaba cu insolventa a fost regia lui Arpi, care a stiut ca e santajat si trebuie sa vanda clubul celor de astazi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.