Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
Până una-alta, FCSB are la cârmă un grup infractori condamnați, care au și fost o perioadă la răcoare, că erau înfierbântați foarte!
Imi place asta cu "astionarul majoritar nu are drept de semnatura" dar au aia minoritari :))))))
Pai ce drepturi are patronul?
Respect Cortacero. Sper sa vina sa curete ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Cortacero. Sper sa vina sa curete grupul infractional ddb
Sefii lui Dinamo? Pai Cortacero are 72%, el e seful! Restul...ca la romanika! Nu scapam de datorii. Facem intelegeri...le aminam scadenta dar datoria ramine. Pa pa Dinamo!
hai, ba, ca asta deja e teatru absurd! ce drepturi mai are asta, nene??? eu nu inteleg, care e, de fapt, situatia juridica exacta??
Si gogomanul randoom la fel HAHAHAHSHSBSBSBSBBSBSBSBSVSVVSAHAHHWHWHSHSHAHAHHAHAGAGAVVABVAHAHAGUJHD6UJVDYJBVRI3OBRHOOKB
Nii la el ...tot cu pijamaua cu ghiocei umbla !!
Nu este randoom ...randoom a lucrat de noapte ...asta este alt prost !! Asta este prost cu barba !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.