Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Pomanagiilor!!!
Măscărici Ăștia vor iar pomana. Propun să fie dinamo campioana ,sa fie inclusă în liga campionilor,sa fie POMANA TOTALA!!! BUCURATIVA SI VOI SARACIILOR
V-a zis paznicul clubului aceste lucruri?
Mai puteți mă ăștia de la gsp ?! Niște hiene lașe, asta sunteți !!!!
Sunteti un site de toata jena ! Voi unde mergeti sa vedeti Dinamo cu Sibiu ? In groapa , nu ? Acolo se joaca acest meci dupa mintea voastra ! Cat sunteti de penibili !
Prostea parcul Dinamo e proprietatea MAI , vorbesti ca sa nu adormi .
Toată mizeria de la Dinamo,clubul,bază de la Saftica, stadionul a fost opera unor indivizi care ar trebui să fie demult timp după gratii. IN tara asta unde totul e de vandut si de furat,țara unde nimeni nu te întreabă cum ai FACUT atâta avere ca bugetar, oamenii corecți nu mai au nicio speranță de bine.
Reformuleaza, ca nu se intelege nimic.
Atunci sa te auda Dumnezeu, sa dispara! :)))
Niste ***. Atat stiu, atata fac. Sa mananci tot *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.