Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu » Echipele probabile
0
Întrebat după Rapid - Petrolul: „E adevărat că sunteți certați cu antrenorul?”
0
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, seară de uitat: două goluri primite din două șuturi pe poartă. Cum l-au notat spaniolii
0
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Am vazut niste comentarii ale tale... si nu se vede nici o diferenta intre tine si Fernando de la Caransebes ! In primul rand daca tu crezi in prostiile aluia de al Botosani esti la fel de *** ca el, iar despre Poiana...sa stii si tu ca Poiana Brasov exista datorita celor cu bani care vin din Bucuresti, din strainatate sau de oriunde din tara ! daca era sa supravietuiasca din banii brasovenilor nu mai exista demult ! Asa ca zi merci !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
LOVITURA A PRIMIT DINAMO CAND L-A ADUS PE MACHADO ....!!! CORDOS ARE 10 CLASE PESTE EL ....!!!! MACHADO ESTE DE NIVELUL LUI DURIMEL SAU ADI POPA II ....!!!! E MAI BINE FARA EL ....!!!!
Baimputzitule din sud,in Poiana e asa DOAR cand vin jegoshiiiiiiiiiiiiiiidinbucale ca tine.....in rest e ok.....La fel si in Predeal si tot Ardealul,se vede cand navalesc sudishtii....
asta jucator de baza? nici unul din cei aflati pe teren ieri nu merita sa fie macar rezerva la dinamo
Daca suntem lasati da,dupa comentariu inteleg ca ai ceva tangente cu handbalul si stii in ce hal a fost furata CS Dinamo in jocurile cu Minaur,e clar ca e directiva de sus ca in comunism ca Minaur sa castige si impotriva sistemului nu te poti pune,mai ales intr-o tara care se viseaza democratica,dar in care totul se dicteaza "de sus"!
Inteleg ca ti cu steaua si se vede asta doar prin comentariile *** pe care le afirmi, cu toate astea, sigur nu te-ai reprofilat pe FC Brasov ca doar esti din Brasov nu ??? Sau poate iti place hocheiul si ti cu aia cu nume de firma de bere ( au fost si in liga 1 dar doar un sezon) pe nume Corona Brasov.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prefer Predealul decat meltenismul care este in brasov, toti taranii se urca sus in poiana, nu ai voie sa tragi o *** aia deacolo, hai sictirrr ca la caine !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai cap de lemn si minte de stejar, tu sti macar despre ce e vorba ??? Dinamo nu a furat nmk, jucatoru a.marc si-a depus memoriu pentru ca accelasi blestemator *** nu i-a platit baiatului salariu timp de 3 luni, ce vroiai sa faca, sa joace incontinuare ca in sclavie ??? Dinamo nu la influentat cu nimic, el singur a vrut sa vina la Dinamo, iti reamintesc ca a mai avut oferte si de la alte echipe ( chiar din liga1) dar mai multe din strainatate, daca l-ati fi luat voi acum ceva timp, bineinteles ca *** nu mai blestema pe nimeni ca doar e STELUTA ROMANIEI, sti ceva, hai sictirrr !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta e, speram sa putem conta pe marc !!!
este jucator de baza dar a venit mai tarziu a fost in urma cu pregatirea fizica apoi a tot luat cartonase galbene sau rosii si a fost suspendat . de aia a jucat doar 5 meciuri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.