Alte știri din fotbal
Anamaria Prodan, reacție dură după numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Mă certam cu Gigi Becali!”
0
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el! Nu a anunțat pe nimeni!”
0
Gică Hagi, primele măsuri la naționala României: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
5
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
S-au terminat banii de faina pentru clatite
Hocus pocus si sa vandut Dinamo!Marele fariseu de pe rin,vinde pe tacute,tot ceea ce se poate,isi umple matele si ,,striga" ca nu mai poate sustine echipa,lasand prada mediocritati si umilintei,fara nici o perspectiva pe timp mediu,otraveste latent acest spirit...Iti urez sa te duci dupa tutorele bhorcica, si becaliotzi care au praduit ca-n codru fotbalul dinamovist...
Vad cateva comentarii de genul"lasa ma ca se plafonase"sau"nu vedeti ca de ceva timp nu mai joaca bine","lasa ma ca sant buni si banii aia"!Si ma mai mir de Negoita!Dar niciunul din "dinamovistii"aia nu se intreaba daca antrenorul nu a avut si el o "contributie"!Pai daca la fiecare meci,antrenorul ala-pe potriva lui Negoita-ii baga alt jucator alaturi de el,ba pe Katsikas,ba pe Popescu,ba pe Marici ,cum sa se mai coordoneze si el?Plus mijlocul care nu ajuta deloc apararea?El i-a cam tinut in spinare pe Dinamo!
Refuz sa cred!Cum sa-l dea cu 600.000, daca cota lui este de 1.500.000?Negoita a declarat ca prin vanzarea-si aia sub pret-a lui Costache, a asigurat finantarea echipei in acest sezon!Dupa aceea a mai luat niste bani si pe Anton si pe Filip!Si atunci,ce justificare are pentru vanzarea celui mai bun fundas din Liga 1,cu doar 600.000!Cred ca -daca se va confirma aceasta stire-nici nu ma mai intereseaza Dinamo lui Negoita!Nici dusmanii nu si-ar fi batut joc de acest brand, cum si-a batut joc Negoita!
Corect. Din păcate, în jurul acestor copii fără minte, proveniți din familii modeste, roiesc profitori, samsari, tot soiul de "prieteni" lucru-slab, sau interlopi, indivizi care au un singur țel: parazitarea și mulgerea de bani a acestor tineri care practică o meserie periculoasă, orice s-ar zice. Sunt expuși, nu-i protejează nimeni în afara norocului.
nu o fi baiatul asta un mare jucator,dar era de perspectiva,iar daca informatia este reala,e groasa pt dinamo,si asa aveau probleme in aparare
Foame mare !
Va dati seama ce disperat e omul asta?! Oricine ii da ceva bani pe vreun jucator, il vinde! Nedelcearu nu e neaparat un star, dar este totusi titular in nationala de tineret, ba chiar daca nu ma insel, Contra l-a convocat chiar la nationala mare. Orice patron vrea sa cumpere ieftin si sa vanda scump, dar Negoita atinge ridicolul! Cum poti sa mai ai pretentia sa joci un cupele europene! Cat despre ideea de a candida la titlu... de mult e doar o poveste!
Un fotbalist tinar, de perspectiva, gabarit excelent, pacat ca-l vinde pe nimic, era bun pt Nationala. Sa-l ajute bunul Dumnezeu pe Nedelcearu, sa creasca valoric, este nevoie de dinsul. Ar fi tare pacat sa se iroseasca, sa dispara din fotbal. Depinde de el si de cum i-o fi norocul.
Daca nu cumpara cineva clubul mai repede ne vinde nehalitu' ala toti jucatorii ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.