Comentarii (5)
Cracanelson
Cracanelson  •  25 Iunie 2026, 16:43
Postat de UrmaScapaTurma pe 25 Iunie 2026, 14:52

Asta e fundas bun? Ma indoiesc. Gsp a publicat un articol in care ne demonstra cu manoritate de minusuri ca... nu prea. Nu am vazut o astfel de analiza privitoare la enoriasii fariseului. Mi-e teama de "moderare" daca mai spun ceva. Asta daca mesajul asta trece.

Ideal ar fi sa fie și rapid!Sa aiba„reacție”.Dar daca le-ar fi avut pe toate ,l-ar fi oprit Simeone la Atletico.Ca așa și Dragușin are„fizic”,dar neavând viteza de reacție,aluneca inevitabil ... catre Genoa!

Cracanelson
Cracanelson  •  25 Iunie 2026, 16:37

Bien venido,Martin!Vamos a trabajo!Dinamo campeon!

cazonline999
cazonline999  •  25 Iunie 2026, 15:33
Postat de phnm pe 25 Iunie 2026, 15:14

Având în vedere că de câțiva ani transferăm din ligile 3 din Vest (Birligea, M.Ilie, Ajeti, etc), Liga 2 pare elită...

În ciuda faptului ca a retrogradat cu echipa de club, a fost un fundaș mai mult decât decent în clasamentul tuturor echipelor .

phnm
phnm  •  25 Iunie 2026, 15:14

Având în vedere că de câțiva ani transferăm din ligile 3 din Vest (Birligea, M.Ilie, Ajeti, etc), Liga 2 pare elită...

UrmaScapaTurma
UrmaScapaTurma  •  25 Iunie 2026, 14:52

Asta e fundas bun? Ma indoiesc. Gsp a publicat un articol in care ne demonstra cu manoritate de minusuri ca... nu prea. Nu am vazut o astfel de analiza privitoare la enoriasii fariseului. Mi-e teama de "moderare" daca mai spun ceva. Asta daca mesajul asta trece.

Comentează