Știri din fotbal internațional
„Perla” lui Dan Șucu, în viziorul formației din Premier League: Genoa ar urma să ceară 18 milioane de euro
0
Europa League revine! 9 meciuri se joacă ACUM » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Mai ai vesta?
Facem, nu vezi!? Alergam pe coclauri dupa clona lui Talpan!:))) Aia a fost o magarie specific dinamovista, sa-ti arati muschii cu cetatenii! De ce n-ati facut coregrafia cand erau prezente galeriile noastre? Ca v-o luati pe coaja, d-aia!:)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă nu l-ați ales, de ce-i cântați în strună? Faceți ceva, că mai mult de a face coregrafia noastră la un meci internațional, n-ați făcut nimic până acum.
Du-te in Ardeal sa vezi ce oameni frumosi si civilizati îs dinamovistii si ia toata oltenia si moldova si o sa vezi majoritari numa talpetii stelisti -ultimele relicve ale socialismului taranesc. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă n-ai înțeles ce-am scris, tu tot prost rămâi :)))))). Ai inventat o regulă nouă, nu am voie să scriu in acea ordine cuvintele, tantaliciule? "Tot tu ești ăla cu gura mare", "Tot voi mai mâncați *** din când în când". Grea limba română, ***? Știu, pentru cei ca tine e mai grea! Acum hai, mai bagă o manea! Ahahahahahahaha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-am ales noi pe Gigel patron?:))) Numai prostii spui...
Va rupeti toti pe manele la nunti si botezuri. Foarte multi dintre voi si la inmormantari. Am vazut cine posteaza comentarii pe pagina de facebook a ddb-ului:)))
Voi v-ați săpat-o singuri. O echipă aflată în procese și la îndemâna unui megaloman cu accente și scăpări ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu sincer, sunt socat de *** asta... cred ca el, chiar merita mai mai mult, sincer si fara suparare...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.