Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Sunt frumosi cainii, sustin sigla actuala!
Echipamentul este sosit de mult timp, doar ca se așteaptă rezolvarea problemei cu sigla. Doar sigla este a lui Badea( concepută când era acționar la Dinamo împreună cu acel grup infracțional organizat). În rest numele Dinamo și palmaresul sunt ale clubului Dinamo. Nimeni nu poate "cumpăra" palmaresul)). Tu dacă cumperi o mașină BMW, cumperi doar mașina cu marca BMW nu cumperi brandul BMW)). Când Dinamo își construia palmaresul, Badea era doar un mic securist, care dădea disperat din coate să se ridice mai sus de gradul de plutonier. Șansa lui a fost revoluția din 1989).
Rapid a decedat în 2016 Milică?!!!? Spune-le asta celor de la LPF , FRF , UEFA sau FIFA! Stai jos , ai nota UNU ca deobicei când îți verși frustrările tale legate de FCSB.
M-am săturat de Badea până peste cap! ..ca ăla care "nici nu o ia de nevastă ,nici nu o lasă să se mărite"...eu nu mai suport "mariajul" asta! Dinamo trebuie sa meargă mai departe și să se rupă de vechii acționari ..vedem unde a ajuns!!!
eu nu inteleg cum poate fii legal ce face mapn atata timp cat m.a.i. si ministerul transporturilor nu fac la fel cu dinamo si rapid. de fapt,dinamo sta sa moara si rapid a decedat in 2016,deci ce bani sa le mai ceri. incredibil in ce tara bolnava si de hoti traim. este efectiv socant ca noi avem probleme cu sigla doar din cauza ca am facut performanta in europa si implicit bani. daca eram morti de foame si rusini mondiale ca si dinamo si rapid nu ne intreba nimeni nici de sanatate. incredibil.
Care e problema ta,nu vezi de orb ce esti ce scrie deasupra cuvantului exclusiv(se scrie Liga 1 ). Nu trebuie sa comentezi doar de dragul de a comenta .Pentru 2-3 ani Liga 1 e doar un VIS.
Poate voi cădeți în capcana lor, mergând orbește după continuitate. Eu mă duc după marcă... și marca e la Badea. Am pus dovezi pe forum, în diverse alte postări. N-aveți decât să cotizați la DDB până ieșiți la pensie, sau poate deja sunteți. Dar nu uitați că stați la mâna lui Badea și puteți pierde oricând dreptul de a folosi numele Dinamo, așa cum l-au pierdut 'steliștii fcsb-iști' în favoarea lui Talpan.
Mi-e mila de saracii caini cu asemenea ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te-a bătut soarele-n cap! :)))
Faptul ca Dinamo primeste izmene noi este o veste importanta pt ei. Dinamo a ajuns la nivelul ce i se cuvenea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.