Alte știri din fotbal
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira a fost vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
0
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
Știri din fotbal internațional
Autocarul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
1
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Poi da...se inverseaza dq polii...magnetici ai clasamentului :)))
Lol...e de la medicamente...Mofleaaaa gata treci la culcare....
Cit timp imperatorul isi va primi ajutorul social in germania nu avem motive de ingrijorare . Deci SA NE RUGAM DOMNULUI CA MOLDOVEANUL SA-SI PRIMEASCA AJUTORUL FINANCIAR DIRECT IN CONT . DOAMNE AJUTA AJUTORULE FINANCIAR !
Asta nu stiu..te intelegi cu el. Nu ma bag in disputa voastra :)
. )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) M-am înecat cu berea !
Sunt mai multe interpretari inclusiv schimbarile la nivel de constiinta . Din fericire pentru imperator statul german social isi va continua politica de ajutorare a celor lenesi , a celor napstuiti de soarta din cauza problemor fizice , a celor in virsta de peste 40 de ani fara pregatire profesionala incapabili sa vorbeasca limba germana gramtical si /sau fluent , etc..Oricum maine eu si tu vom merge la munca in timp ce imperatorul NU va merge nicaieri . Maine isi va folosi arsenalul din dotare adica inca 2 conturi noi si va spiona tot ce misca pe gespe .
are sanse ca e tanar si joaca destul de bine
Buna asta..n-ar fi de mirare ca de maine incolo clasamentul sa fie cu susul in jos, iar Dinamo mai aproape de campionat decat de retrogradare :))
: ))))))))))))))))))))) Ce treabă ai cu mine bă ? Aici e vorba de dinamo nu de mine ! :))) Complexatule !
adica dinamo chiar va avea sanse sa joace in CL ?!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.