Alte știri din fotbal
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
3
FCSB a învins-o pe Al Jazira, echipa lui Cosmin Olăroiu » Octavian Popescu a marcat unicul gol al meciului
7
Știri din fotbal internațional
Transfer-surpriză în Premier League » Manchester United a plătit 60 de milioane de euro pentru tânărul fotbalist al lui Chelsea
0
Alertă maximă la Paris înainte de Franța - Maroc!
0
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » Gol anulat și o ocazie uriașă în doar câteva secunde
17
Radu Drăgușin și-a luat rămas-bun de la Tottenham: „Fotbalul nu înseamnă doar momentele pe care le sărbătorești”
1
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Boss, rusine mi-ar fi daca as baga mana in buzunarul altuia cand stiu ca-s apt de munca sau daca doar as sta si as cauta defecte (cum fac unii) in loc sa incerc sa fac ceva. Chiar si sa dau 48 Euro/an pt echipa iubita. Si daca nu va avea succes asa cu spui tu, tot nu-mi pare rau. Stii de ce??? Pentru ca am incercat! Si am facut-o din suflet!!! Astept solutii mai bune de la altii mai destepti!!
multi dintre concetatenii nostrii sunt (aici vine cuvantul care va fi sters de moderatori asa ca nu are rost sa il mai scriu). Când cineva face ceva bun sunt 2 solutii : ori il lauzi, ori taci din gura si te faci ca nu vezi. Aici sunt mulţi care ştiu doar să jignească şi să fie gicăcontra. DDB a DEMONSTRAT ca FACE ceva pentru club. Restul sunt povesti. Muriti de ciuda pentru ca în România mai sunt şi oameni.
gata sunt banii in cont ...trag baietii la titlu????????????terminati bai saracilor ca sunteti vai mama voastra ....doar zacusca din Bucuresti...????????
Frumos si exemplar...
Bravo pch!
dinamovistii sunt frumosi si destepti....si se uita la MATRIX....fara oprire !
e adevarat ca sunteti multi....dar la fel de adevarata e si continuarea ! cica nea mitica neutrul tine usa la stadionu din groapa sa nu navaleasca investitorii din toata lumea ! chiar nu ve e rusine ?! anul trecut clubul era vandut din ora in ora,chiar nu vreti sa v-a treziti din matrix ?!
Gigistii sunt caraghiosi si prosti. De felul lor....
Fc5bistii nu sunt in stare de nimic.
Doomsday de ce esti ticalos!? D-zeu ti-o va da dupa sufletul tau ticalosit de ura!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.