Alte știri din fotbal
Istvan Kovacs, „retrogradat” de Kyros Vassaras în Liga 2
0
„Și-a irosit toți banii pe care-i avea de cheltuit” » A vorbit pe șleau despre Adrian Mititelu: „Conflictul cu comunitatea locală...”
1
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Antrenorul din Superliga s-a răzgândit și rămâne și în sezonul următor: „Am avut o altă discuție”
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
*lasă-neeeeeeee!!!!
Prea multi romani in echipa, nu??? Au acesti strainasi drag de Dinamo????? Sa fim seriosi!!!
Burca demisia !! Fii barbat nu nevertebrat !! Bai Burca nu esti de liga 1 !! Esti limitat !! Cred ca ai si probleme cu vederea ...toata lumea spune ca Amzar nu este fundas , si tu joci in prostia ta cu el toate meciurile , asa ai facut si cu Oncescu ! Ba baiatule tu joci cu mijlocasi defensevi care nu stiu cu mingea ...cele 2 varfuri nici nu stau in careu !! Si cand prind mingea se impiedica in ea ...sau o trimit in peluza ....l-ai dat pe Pop care te-a promovat ...l-ai dat pe Lazar care te-a imbracat ...ai adus niste nulitati precum Ilic , abdalah , gregorio ....Nu mai juca bă guardiola cu mingea inapoi la portar de la mijlocul terenului ...apoi portarul o degajeaza direct la adversari si vin peste tine !! Ce mai faci bah cu unchiu Patriche ...a sarit 5 cm la lovitura libera ...gata bah ajunge ....demisia !! Citeste si tu ce scriu aia pe facebook ...te injura toata lumea ..nu ti-e jena si tie ca om ???
Domnu Burca este foarte important sa terminati cu mandatul asta de pseudo-antrenor la Dinamo , este important ca ai incercat dar si mai important este sa stii cand sa spui ca nu mai poti, nu ai avut nici o idee depre ce insemna acest club si nici nu ai cum sa mai redresezi ceva!!!! Dinamo a marcat 9 goluri iar ultima clasata fara nici o victorie Botosani a marcat 18 deci asta spune tot!! Burca lasaneeeeeeee!!!!
Ovidiu Burcă: „Dați-mi voie să cred că n-a fost totul făcut greșit!” ... Întrebarea e ce anume a fost bine?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.