Alte știri din fotbal
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Gică Hagi: „Craiova o să aibă cei mai mulți jucători la lot” » Iată cele 7 nume!
0
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
1
„Ați discutat cu Mitriță?” » Ce a răspuns Hagi: „Când un jucător ia această decizie, ce să mai faci?”
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Ionuț Radu candidează pentru „Jucătorul Sezonului” la Celta » Ce loc ocupă acum în topul preferințelor fanilor
0
Liverpool, Chelsea și Man United, la coadă pentru căpitanul lui West Ham
0
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Tot ce fac spaniolii la Dinamo e sa puna bomboana pe coliva
va multumim din suflet, domnule Cortacero, am stiut intotdeauna ca sunteti un om bun si drept si toti am fost alaturi de dumneavoastra, vom face o coregrafie grandioasa in onoarea dumneavoastra si apoi ne vom rade impreuna de fecefecesebisti
Prostia nimiceste fecesebistii, fecesebismul si randoomii ! Dinamo il are pe R.Grigore la nationala de tineret si pe Gonzalez la nationala Venezuelei !
CUM SUNA ASTA ACȚIONAR PRINCIPAL?? ACȚIONAR CU CE??? FRUNZE,INVIZOACE,PIETRE,NASTURI??? SUNT FAN DINAMO,DAR ĂSTA NU ARE O LETCAIE ÎN BUZUNAR!
Aia a fost echipa a 2-a a Stelei, au marcat Buziuc si Timiș. Dar oricum, iti multumim ca ne urmaresti!
Eu tot nu reusesc sa inteleg care a fost planul acestor oameni? Cam cum isi imaginau ca vor sustine clubul? Scadentele vin, indiferent de rezultate. Daca echipa castiga tot pina acum? Sa presupunem ca se intampla asa. Am auzit tot felul de povesti, cu spalat bani, cu pariuri, etc. Dar si in scenariile astea aveai o conditie obligatorie, sa ai continuitate. Daca dupa 3 luni dispari si ii lasi pe toti in ceata, ve rezolvi? Ca si escroc daca esti, tot trebuie sa ai o logica.
Ce prost ești! Adică jucătorul fuge de la națională pt un banal meci de Liga 1. :))
soprere,tu chiar crezi ca scapati de desfiintare. voi mai existati in ultimi 12 ani doar pentru a fii bataia de joc a echipei Steaua din liga 1. va batem si la echipa a doua. ha ha ha
Contra e lemn... Tanase.
Poate era mai credibil dacă venea insotit de print screen cu tranzacția. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.