Alte știri din fotbal
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Știri din fotbal internațional
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Controversa de la penalty-ul ratat de Kylian Mbappe provoacă reacții extreme: „Dovada că Mondialul e trucat!”
0
Doar au pășit pe teren în Franța - Maroc și au scris istorie!
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cine este „avocatul-prescripție” care îl apără pe Viorel Pașca: Răzvan ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Ma intreb cati dintre sustinatori echipei care rimeaza (sau se identifica) cu telemeaua ar investi in echpia lor?...da' ***, ghencea "e" zone sarace, *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine e 'noi'? Pe cine reprezinti tu mai exact ? Pe mine si alti 7250 de exemplu, nu ! Exemplul cel mai celebru de cluburi detinute de suporteri: Barcelona ! Atata lucru ar trebui sa stii daca iti place fotbalul. Tot in Spania Bilbao, Osasuna si chiar Real Madrid. Apoi o pleiada de cluburi de prima liga din Brazilia. , Yokohama din Japonia. Mai sunt cluburi din Turcia, Scotia ,Germania, Suedia unde fanii au actiuni sau sunt chiar majoritari. Apoi pt perioade de cativa ani si mai aproape de Romania avem Aris Salonis si Panathinaikos. Mai vrei exemple? Statuturi nu am stat sa iti caut pe net, banuiesc ca poti sa cauti si singur.
foarte bine,atata timp cat nu da falimentul sau locuc de playout pentru Steaua,cum este in cazul lui vitan barzesti sau si mai rau desfiintarea cum s-a intamplat definitiv si irevocabil in 2016 pentru rapid,chiar nu conteaza.
DECI.. AM O MARE NELAMURIRE..SOCIOS SAU ACTIONARI? .. IMI POATE ARATA CINEVA VREUN STATUT D'ASTA IN LUMEA CIVILIZATA? MADE IN RUMUNIA..SMEN DE LA CAP LA COADA.. UN CENT NU VEDETI DE LA NOI BAH.. SA VA VAD... :)))))))))))
Vezi ca pe digi 2 tocmai da reluarea schimbarii lui Vînă de catre Vintilă! Pardon, de catre Gheorghe!:)))
Vezi că *** e pentru altceva nu pentru *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hai o data cu desfiintarea. visul se indeplineste. chiar suporterii o sa desfiinteze mizeria asta de echipa. bagati-o in liga a 2-a si desfiintati-o.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.