Alte știri din fotbal
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce s-a întâmplat la primele ore ale dimineții
0
Imagini de excepție de la Craiova, cu bucuria campionilor din noaptea titlului! Nu s-au văzut la TV, fericire în stare pură
0
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
1
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Jurnalistul nici cv n-are
iar a scos o perla jurnalistul... cv modest...:) are 21 de ani si asta vrea sa vina cu un cv stufos..hahahahaha
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pe un alt site scrie ca asta s-a apucat de fotbal la 19 ani dupa ce a fost expulzat de la handbal, deci e perfect pt sc capat de drum 1948 s.a.
Semne bune anul are…
Jucător de liga a 3 ,echipa de liga a 2
Mai fratilor ! Asta nu stie nici sa alerge dar sa joace fotbal !
Piesa de jucator
Daca se face e un transfer excelent, parca nu ar prea avea viteza, dar e foarte inteligent in joc
Din montajul video pare preferabil lui C Matei, care se invarte in jurul mingii pana moare faza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.